Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepa samochodowa Garden Trailer 236 - zapewnij sobie komfort w każdej sytuacji!

2020-06-01
Przyczepa samochodowa Garden Trailer 236 - zapewnij sobie komfort w każdej sytuacji!

Przyczepa samochodowa 236x125 większe możliwości atrakcyjna cena!

Mamy przyjemność zaprezentować nasz najnowszy model Garden Trailer 236! Oferujemy egzemplarze bez dodatkowych akcesoriów lub z plandeką i stelażem dostępne w dwóch kolorach: szarym i niebieskim. Jest to największy model, który można ciągnąć na haku posiadając wyłącznie kategorię B! Od teraz możesz przewieźć dużo więcej rzeczy za jednym razem.

Korzyści z zakupu Garden Trailer 236:

Po pierwsze zakup przyczepy samochodowej, to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym przypadku. Nie tylko podczas przeprowadzki czy remontu, ale nawet podczas weekendowego wypadu będziesz w stanie przewieźć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Po drugie nie musisz mieć dodatkowych uprawnień, aby móc ciągnąć te przyczepę na haku swojego pojazdu! Dzięki temu, że jest ona do 750 DMC prawnie jest klasyfikowana do przyczep lekkich. Decydując się na ten model uzyskasz aż 236 cm długości i 125 cm szerokości! Po trzeciej zapomnij o dokupowaniu poszczególnych akcesoriów, w Garden Trailer 236 w zestawie otrzymasz plandekę i stelaż wraz z kołem podporowym, co czyni ją całkowicie kompletną i gotową do użytku. Dla dodatkowej ochrony możesz ją doposażyć w zabezpieczenie antykradzieżowe, które bez problemu wyszukasz w naszym sklepie.

Przyczepa samochodowa do wszystkiego!

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Przez panującego wirusa ciężko zaplanować wyjazd gdzieś dalej lub za granicę, dlatego warto pomyśleć o wyjeździe w bliższe rejony. Przyczepa samochodowa będzie odpowiednim środkiem do przetransportowania mebli ogrodowych, grilla, namiotu i innych przedmiotów, których przewóz autem osobowym stanowiłby problem. W szybki sposób załadujesz wszystko do przyczepy bez obaw, że cokolwiek zostanie pominięte. Zapomnij o przeładowywaniu swojego bagażnika samochodowego – posiadając przyczepę samochodową, masz zapewnioną dodatkową przestrzeń transportową w każdej sytuacji. Zapewnij sobie komfort i niezależność! W każdej sytuacji, w której się znajdziesz czy to wyprowadzka, remont czy zwykły przewóz mebli ogrodowych bądź bioodpadów – zawsze możesz użyć do tego swojej przyczepki samochodowej. Nie musisz wypożyczać jej z żadnej wypożyczalni ani prosić znajomych o udostępnienie jej na kilka godzin. Sam decydujesz kiedy i w jakim czasie korzystasz ze swojej przyczepki. Zapoznaj się z ofertą i spraw sobie wyjątkowy prezent!

Polecane

pixel