Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Blog

Jaka skrzynka narzędziowa do busa, TIR-a, lawety?

Solidna i wytrzymała skrzynia narzędziowa może służyć przez wiele lat. Dlatego podczas wyboru skrzynki warto kierować się nie tylko ceną, ale również wykorzystanym w produkcji materiałem i jakością wykonania. Na co w szczególności zwrócić uwagę, kupując skrzynkę? Jaka skrzynia narzędziowa sprawdzi się najlepiej w samochodach ciężarowych, a jaka w busach i lawetach?

 
Czytaj więcej
Z jaką prędkością można jechać z przyczepą samochodową?

Jazda z przyczepą samochodową wymaga umiejętności, szczególnej uwagi i ostrożności. Jako kierowca musisz pamiętać o tym, że samochód osobowy z doczepioną przyczepą ma większą bezwładność i wydłużoną trasę hamowania. Właśnie z tego powodu prawo o ruchu drogowym w naszym kraju ogranicza dopuszczalną prędkość poruszania się z przyczepką. Za złamanie przepisów grozi kara!

Czytaj więcej
Przyczepa ze stałym dyszlem czy z dyszlem uchylnym?

Przeprowadzka, transport materiałów budowlanych czy wiosenne porządki w ogrodzie to tylko kilka przykładów sytuacji, w których pomocna może być przyczepa samochodowa. Jeżeli dopiero wybierasz model swojej nowej przyczepki, koniecznie przemyśl, jaki rodzaj dyszla najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Do wyboru masz przyczepkę kiprowaną z dyszlem uchylnym lub przyczepkę z dyszlem stałym. Jakie są różnice pomiędzy tymi rozwiązaniami? Jakie są ich wady i zalety? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

 
Czytaj więcej
Jak działają hamulce bębnowe?
Przedstawiamy krótką charakterystykę hamulców bębnowych, ich budowę, przeznaczenie oraz funkcjonalność. Szukasz szczęk hamulcowych do swojego auta lub przyczepy? Zajrzyj na UNITRAILER.PL!
Czytaj więcej
pixel