Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Lago

Liczba znalezionych towarów: 5

Przemieszczające się narzędzia po kokpicie pojazdu, szczególnie podczas jazdy, mogą być wyjątkowym utrudnieniem. Aby ułatwić przewożenie narzędzi, pasów transportowych i innych potrzebnych części, warto zainwestować w skrzynkę narzędziową od producenta Lago. To świetne rozwiązanie, które sprawdzi się dla busów, lawet i tirów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą dostępnych produktów w naszym sklepie.

Lago

Lago skrzynki narzędziowe

W naszej ofercie posiadamy skrzynki narzędziowe o różnych wymiarach, dlatego dopasowanie ich do posiadanej przyczepy bądź lawety nie stanowi żadnego problemu. Skrzynka narzędziowa z serii Lago Black Dog 750 jest najczęściej kupowana w naszym sklepie. Charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością i solidnością. Doskonale sprawdzi się do transportu ciężkiego ładunku. Dzięki zastosowaniu wodoszczelnych nakładek na zamki oraz pokrywy z uszczelką, skrzynki są bardzo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Kształt żebrowanych krawędzi pełni dodatkową funkcję ochronną dla transportowanego ładunku oraz zapobiega odkształceniom. Od teraz wszystkie przewożone rzeczy są zabezpieczone przed potencjalną kradzieżą dzięki specjalnemu zamknięciu, do którego kluczyk posiada wyłącznie właściciel. Do kompletu dodajmy kluczyk zapasowy, aby w razie zgubienia kluczyka głównego, był możliwy dostęp do skrzynki. W naszym sklepie oferujemy także dedykowane uchwyty montażowe, do każdego rodzaju skrzynki. Nie musisz szukać nigdzie indziej, w naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejszy towary i akcesoria.


Skrzynka na narzędzia dopasowana do Twoich potrzeb

Zagospodaruj swoją skrzynkę narzędziową, tak, jak chcesz! Dzięki zastosowaniu żebrowanych krawędzi w skrzynce na narzędzia od firmy Lago, masz możliwość zamontowania dodatkowych półek wewnątrz skrzynki. U nas znajdziesz skrzynki o mniejszej pojemności, które będą idealne do przewozu podstawowych narzędzi oraz skrzynki narzędziowe o większych wymiarach. Decydując się na skrzynki narzędziowe będziesz miał już wszystkie potrzebne narzędzia pod ręką. Jeżeli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania odnośnie wystawionych przedmiotów lub chcesz dokonać transakcji – skontaktuj się z naszym oddziałem. Każdy produkt wysyłamy następnego dnia od złożonego zamówienia. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje Ci termin 30 dni na zwrot.

pixel