Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

TAKLER

Liczba znalezionych towarów: 6

Takler włoski producent części i akcesoriów do lawet, przyczep, naczep i aut dostawczych. Jeśli szukasz klinów pod koła, uchwytów do klinów lub zaczepów, to zapoznaj się z poniższą ofertą. Na pewno znajdziesz te części, których aktualnie poszukujesz. Jeśli pojawią się problemy z odnalezieniem produktów, których potrzebujesz – skontaktuj się z nami. Prawdopodobnie, jesteśmy w stanie sprowadzić dla Ciebie pasujące części w ciągu kilku dni!

Takler

Takler zbiornik na wodę i części zamienne

Takler wprowadza nieustająco nowe produkty na rynek, dlatego dzięki naszej współpracy, my również oferujemy wszystko to, co nowe i przydatne. Stale staramy się rozszerzać gamę naszych produktów, aby każdy klient mógł odnaleźć wszystkie potrzebne dla niego części. Aktualnie w nowościach dostępne są uchwyty boczne do montażu 30-litrowego zbiornika na wodę przy lawecie, przyczepie i innych pojazdach dostawczych.

Jest to produkt, który nie tylko cieszy się zainteresowaniem, ale równie często jest on zamawiany przez naszych klientów. Takler swoje części produkuje w prosty sposób, aby ich montaż nie zajmował wiele czasu i był możliwy dla każdego. Uchwyty zrobione są z ocynkowanej stali, dlatego ich użytkowanie będzie możliwe przez długi okres, bez obaw o uszkodzenia czy rdze. Oferujemy także klin pod koła z homologacją E53, która spełnia wymogi norm Unii Europejskiej DIN 76051-G46. Do klinów pod koła od producenta Takler, możesz dokupić dedykowany do niego uchwyt, który także znajdziesz w naszym sklepie.

Dokładne wymiary klinów i ich obciążenie znajdziesz w opisie wybranego produktu. Jeżeli masz problem z wyborem uchwytów, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że powiesz nam, jaki model klina posiadasz, a my zajmiemy się dopasowaniem odpowiednich uchwytów od producenta Takler. Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od sfinalizowania transakcji, dlatego na zamówiony produkt nie będziesz długo czekał. Po otrzymaniu paczki przysługuje Ci 30 dni na jego zwrot bez podawania jakiekolwiek przyczyny. Jeśli nadal masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

pixel