Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Amos

Liczba znalezionych towarów: 60

Amos jest polskim producentem bagażników oraz boksów dachowych. Działa na rynku od ponad 60 lat, a od 30 lat specjalizuje się w bagażnikach dachowych, na hak holowniczy, boksach i wszelakich częściach i akcesoriach. W naszym sklepie znajdziesz na bagażniki rowerowe na hak holowniczy oraz bagażniki dachowe, które będą pasować do Twojego auta. Wiemy, że produkty od firmy Amos są najlepszej jakości, dlatego polecamy zakup właśnie ich bagażnika. Jeśli nie wiesz, jaki bagażnik wybrać lub jak go zamontować – skontaktuj się z nami. Wystarczy, że podasz nam model swojego pojazdu, a my dobierzemy pasujący produkt.

Amos

Bagażniki rowerowe Amos

Posiadamy bagażniki rowerowe na 2, 3 oraz 4 rowery, belki nośne z uchwytami, uchwyty na rowery, boksy dachowe oraz dodatki od firmy Amos. W zakładce akcesoria znajdziesz najpotrzebniejsze części do posiadanego bagażnika jak np.: gałkę zabezpieczającą na rower czy wieszak ścienny na boks. Amos pokrywa swoje bagażniki farbami proszkowymi, dzięki czemu zakupiony produkt będzie nie tylko odporny na korozję, ale również nie traci intensywnego koloru przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne rozwiązanie bagażników, czyli platformy rowerowe. Firma Amos dba o komfort klienta, dlatego platformy rowerowe pozwalają na otwarcie klapy swojego bagażnika bez zdejmowania zamontowanych rowerów! W ofercie posiadamy platformy od 2 do 4 rowerów 7 albo 13 PIN.

Amos bagażniki dachowe

Jeśli chcesz kupić bagażnik dachowy, ale nie wiesz na jaką konstrukcję się zdecydować, skontaktuj się z nami. Wskażemy odpowiedni bagażnik bazowy do Twojego auta. Jedyne, co musisz nam podać, to marka, model i rok produkcji posiadanego pojazdu. My dobierzemy pasujący typ, abyś mógł dokonać transakcji. Bagażniki to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz przewieźć sportowe rzeczy, drobne bagaże czy nawet zakupy. Zobaczysz jak szybko nie będziesz mógł sobie wyobrazić wyjazdu bez swojego bagażnika Amos. Wszystkie zamówienia możesz dokonać online lub za pomocą kontaktu telefonicznego. Na wszystkie zakupione u nas produkty przysługuje Ci 30 dni na ich zwrot bez podawania jakiekolwiek przyczyny. Towar zostaje wysłany we wskazany przez Ciebie adres w ciągu 24h!

pixel