Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Westfalia

Liczba znalezionych towarów: 1

Westfalia jest jednym z głównych producentów haków holowniczych, bagażników rowerowych dla samochodów osobowych działający na rynku europejskim i na świecie od ponad 80 lat! Jest to producent, który oferuje nie tylko solidne haki, ale również stale wzbogaca swoją ofertę wprowadzając nowe produkty. Dzięki stałemu ulepszaniu swoich części zyskuje coraz większe grono klientów z branży motoryzacyjnej na całym świecie. Dzięki zaawansowanej współpracy z Westfalią - w poniższej ofercie wyszukasz haki do samochodów dla każdego modelu oraz inne niezbędne dodatki. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym oddziałem za pomocą czatu internetowego lub telefonicznego.

Westfalia

Haki holownicze producenta Westfalia

Haki holownicze od producenta Westfalia, to połączenie trwałego produktu z nowoczesnością. Użytkowanie haków wystarcza na wiele lat bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia. Dzięki funkcjonowaniu na rynku od tylu lat, producent haków doskonale orientuje się w potrzebach klienta, dlatego oferuje produkty najwyższej jakości. Współpracując z tym producentem jesteśmy w stanie zapewnić i dopasować hak do większości modeli aut. Jeśli aktualnie nie możesz odnaleźć w naszym sklepie odpowiedniego haka holowniczego do posiadanego auta – skontaktuj się z nami. Prawdopodobnie będziemy w stanie w ciągu 2-3 dni roboczych zamówić pasujący rodzaj. Niewątpliwą zaletą haków tego producenta jest zastosowanie przez nich systemu wypinanego A40V, co to oznacza? Haki Westfalia tego rodzaju zawierają kulę zamykaną na klucz, dodatkowo miejsce na wpięcie kuli jest niewidoczne, a samo gniazdo elektryczne można schować za zderzakiem. Takie innowacyjne zastosowanie jest możliwe dzięki zdecydowaniu się na hak od Westfalii. Kolejną zaletą haków Westfalia jest to, że są one wyjątkowo odporne na korozję. Wynika to z zastosowania nowoczesnej metody malowania haków. Wykorzystanie metody katodowej jest świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia haków. Mamy pewność, że haki Westfalia sprawdzą się w każdym rodzaju auta, ponieważ działanie w tej branży od tylu lat jest gwarantem doskonałości i jakości świadczonych usług. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa Westfalia oferuje certyfikaty jakości ISO: 14001:2009.

 

Części Westfalia

Oferujemy, poza hakami, szeroką ofertę dodatkowych części od producenta Westfalia. W powyższej ofercie wyszukasz platformy rowerowe na hak holowniczy dla 2 rowerów. Dodatkowo można dokupić specjalny pokrowiec, który ochroni bagażnik rowerowy od zabrudzeń. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria związane z bagażnikami rowerowymi na hak holowniczy, dlatego bez żadnego problemu odnajdziesz wszystko to, czego aktualnie poszukujesz. Części Westfalia są bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto chce za odpowiednią cenę dostać produkty dobrej jakości. Na wszystkie zamówione części oraz produkty od producenta Westfalia przysługuje termin 30 dni na zwrot po otrzymaniu paczki. Wszystkie przesyłki realizujemy w ciągu 24h od chwili zatwierdzenia transakcji.

pixel