Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

ALOR

Liczba znalezionych towarów: 10

Alor to firma specjalizująca się w produkcji pasów transportowych i zawiesi pasowych. To świetne rozwiązanie do transportowania i zabezpieczania ładunków w różnych długościach i wytrzymałościach obciążenia. Nie będziesz miał problemów z odnalezieniem odpowiedniego rozmiaru, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz każdy dostępny rozmiar od tego producenta. Produkty Alor cieszą się bardzo dobrą renomą wśród użytkowników w całej Europie.

Alor

Alor zawiesia do przyczep

W naszym katalogu oferujemy zawiesia pasowe oraz zawiesia poliestrowe Alor. Każdy rodzaj jest zgodny z normą europejską EN1492-1: 2000. Dodatkowo posiadają certyfikaty GS i TUV, które zapewniają o jakości produktu. Dla zwiększenia ochrony są poddawane specjalnym atestom. Ich wysoki współczynnik bezpieczeństwa daje gwarancję, że produkt, który mamy w swojej ofercie jest najwyższej jakości. W naszym katalogu dostępne są pasy w trzech różnych kolorach, które informują nas o przypisanych do nich parametrach.


Alor Zawiesia dźwigowe

Zawiesia dźwigowe Alor są wykorzystywane do transportu, dla różnego rodzaju materiałów, które wymagają opasania do podniesienia lub przesunięcia np. palet, ciężkich bel lub innych ciężkich towarów. Są doskonałym rozwiązaniem do szybkiego chwycenia przedmiotu bez konieczności odnalezienia punktów zaczepienia. Świetny wybór do przeładunków na budowach i do magazynów. Produkty od renomowanej marki Alor są wysokiej jakości, dlatego wiemy, że warto w nie zainwestować.


Zawiesia poliestrowe Alor

Polski producent Amos zajmuje się również produkcją zawiesi poliestrowych. Jeżeli szukasz zawiesi do transportu delikatnych towarów, to ten rodzaj jest doskonałym trafem. Do wyboru są kolory zielony, fioletowy i żółty, z czego każdy posiada inne wymiary. Dzięki zastosowaniu odmiennej kolorystyki, będziesz lepiej wiedział, który typ zawiesia spełni Twoje oczekiwania. Każdą transakcję możesz dokonać online lub poprzez telefon. Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24h. Po otrzymaniu produktu masz 30 dni na jego zwrot, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli posiadasz do nas pytania – skontaktuj się z nami.

pixel