Darmowa dostawa od 500,00 zł

PROFIX

Liczba znalezionych towarów: 1

Profix jest polskim producentem sprzętu do zbioru rzepaku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku, oferowane części rolnicze są odpowiednie dla każdego, kto ceni sobie jakość i solidnie wykonany sprzęt. Producent Profix oferuje części i akcesoria do maszyn rolniczych, które bez problemu wyszukasz w poniższej ofercie. Jeżeli szukasz części, których aktualnie nie mamy w swojej ofercie – zachęcamy do kontaktu z naszym oddziałem. Prawdopodobnie nasi specjaliści w ciągu 2-3 dni roboczych będą w stanie zamówić poszukiwane przez Ciebie produkty.

Części do maszyn rolniczych

Oferowane części zamienne od producenta Profix

W naszym sklepie oferujemy nowoczesne i trwałe kosy boczne do rzepaku lewe i prawe hydrauliczne lub elektryczne. Doskonale sprawdzą się w kombajnach, których instalacja elektryczna wynosi 24 V. Zaznaczamy również, że kombajny posiadające instalację elektryczną wynoszącą 12 V także bez problemu mogą decydować się na oferowane kosy boczne. Wynika to z faktu, że w większości modeli Perfekt CUT 135 przewidziano taką możliwość. Wysokość tnąca wynosi 135 cm zaś waga całej kosy to 35 kg. Kosy boczne lewe i prawe są przeznaczone do montażu na stołach lub do samodzielnej pracy w zespole żniwnym. Każdemu rolnikowi, któremu zależy na jak najmniejszej stracie zbiorów, powinien zdecydować się na części zamienne od Profix. W powyższej ofercie znajdziesz kosy za atrakcyjne ceny, które są bezkonkurencyjne wśród innych firm oferujących części zamienne do maszyn rolniczych! Dodatkowo w naszym katalogu znajdziesz akcesoria do kos bocznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tulejki metalowo-gumowej do kosy bocznej. Każda tulejka metalowo-gumowa posiada inne wymiary, dlatego przed zakupem należy wiedzieć jakich wymiarów oczekujemy. Aktualnie w naszym sklepie prezentujemy tulejkę o wymiarach z długości 24 mm, średnicy wewnętrznej 12 mm oraz średnicy zewnętrznej 26 mm. Wszystkie części zamienne od Profix posiadają wymagane certyfikaty jakości ISO 12100-1:2003, które związane jest z bezpieczeństwem oferowanych produktów. Wszystkie kosy boczne posiadają 18 nożyków, które są niezbędnym elementem do odpowiedniego funkcjonowania kosy. Zapoznaj się z poniższym opisem i wybierz odpowiednie nożyki do kosy bocznej za wyjątkowe ceny.Nożyki kosy bocznej

W naszym sklepie wyszukaj odpowiedni nożyk kosy bocznej o różnych wymiarach. Bez problemu dopasujesz odpowiedni typ nożyka i jego wymiary do posiadanej kosy bocznej. Producent Profix, jako jeden z wiodących liderów w częściach i akcesoriach do przyczep oferuje nożyki do kosy, które pozwolą wyeliminować straty związane ze zbiorem. W większości produktów oferowanych przez nasz sklep nożyki będą pasować do maszyn Case, New Holand, Bizon, Fendt, John Deere, Ford czy Laverda. Większość nożyków posiada system tnący Schumacher. Jest to system, który wzmacnia na górze i na dole palce noży, które przystosowano do maksymalnych obciążeń. Dzięki temu, że noże posiadają funkcję samoczyszczenia, mamy gwarancję, że jakość cięcia będzie zawsze najwyżej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą, która zawiera części do maszyn rolniczych, części do kombajnu w tym noże kosy i kosy boczne za wyjątkową cenę! Wszystkie produkty wysyłamy w ciągu 24h od chwili zrealizowania zatwierdzenia. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje termin 30 dni na zwrot.

pixel