Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Erich Jaeger

Liczba znalezionych towarów: 5

Erich Jaeger to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją instalacji elektrycznych oraz wiązek dedykowanych do branży motoryzacyjnej. Istnieje na rynku od ponad 90 lat, dzięki czemu zaufało jej dużo europejskich i zagranicznych firm. Oferowane przez nasz sklep wiązki elektryczne pasują do większości przyczep. Wiemy, że na pewno w poniższej ofercie znajdziesz odpowiednią wiązkę elektryczną do posiadanej przyczepy samochodowej. Wiązki elektryczne oferowane przez nasz sklep są 7 lub 13 PIN-owe, dlatego każdy dobierze odpowiedni rodzaj do posiadanego gniazda elektrycznego. Jeżeli nie wiesz, która wiązka elektryczna jest pasująca, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Alor

Wiązka elektryczna 13 PIN – zastosowanie

Wiązka elektryczna 13 pinowa doskonale sprawdzi się do przyczep ciężki z dopuszczalną masą całkowitą wynoszącą więcej niż 750 kg. Zamontowanie wiązki elektrycznej 13 biegunowe zapewniają obsługę wszystkich świateł, w tym świateł cofania. Dodatkowo, wiązki elektryczne 13 PIN umożliwiają podłączenie platformy rowerowej na hak holowniczy, ponieważ posiadają wspomniane światło cofania. Dodatkową zaletą wiązki elektrycznej 13 PIN jest to, że posiada ona rozłączenie czujników parkowania oraz kontrolę kierunkowskazów przyczepki. Oferowane wiązki elektryczne od producenta Erich Jaeger, to sprawdzony wybór na który decyduje się większość klientów. Zarówno, jak wiązka elektryczna 7 PIN, tak 13 PIN zawierają pełny zestaw elementów do montażu. Do zestawu wchodzi: wiązka przewodów, moduł przyczepy, opaski zaciskowe, szybkozłączki elektryczne, gniazdo przyczepy z uszczelką, komplet śrub i nakrętek do montażu gniazda, osłonkę kuli haka holowniczego oraz niezbędną instrukcję montażu.

 

Wiązka elektryczna 7 biegunowa

Wiązka elektryczna 7 PIN posiada również rozłączenie czujników parkowania, ale nie posiada świateł cofania. Jej zastosowanie jest przeznaczone do przyczep lekkich z DMC (dopuszczalną masą całkowitą 750 kg). Producent Erich Jaeger do każdej wiązki elektrycznej dołącza wszystkie niezbędne elementy do ich zamontowania. Jeżeli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania odnośnie wiązki elektrycznej zachęcamy do kontaktu z naszym oddziałem. Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiednią wiązkę elektryczną. Każdy towar wysyłamy w ciągu 24h od chwili zatwierdzenia transakcji. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje Ci termin 30 dni na zwrot.

pixel