Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Martz

Liczba znalezionych towarów: 1

martz to jeden z topowych producentów przyczep w Polsce. Klienci cenią markę martz nie tylko za najwyższą jakość przyczep oraz ich przemyślane rozwiązania, ale także za ogromny wybór różnych konfiguracji. W UNITRAILER możesz zamówić przyczepę martz z dostawą pod wskazany adres, którą realizujemy na terenie całej Polski lub odebrać ją od nas osobiście. Jeśli chcesz skonfigurować swoją przyczepę i dostosować ją do swoich potrzeb, to bardzo dobrze trafiłeś, bo mamy wszystko do przyczep i możemy zaoferować Ci najlepszy wariant, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami telefonicznie, przez czat lub e-mail.

martz

Producent przyczep martz

Przyczepy martz produkowane są we wschodniej Polsce, w Świdniku obok Lublina. Tradycja produkcji przyczep w tym miejscu sięga już kilkudziesięciu lat. Przyczepy martz należą do jednych z najbardziej innowacyjnych na rynku i ich produkcja opiera się o nowoczesny park maszyn. Daje to gwarancje najwyższej jakości i niezawodności, którą mogą potwierdzić tysiące ich użytkowników w całej Europie. Przyczepy martz są bowiem produkowane w Polsce, ale cieszą się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju, ale także w wielu innych zakątkach na całym świecie.

W gamie producenta przyczep martz znajdują się podstawowe przyczepy bagażowe hamowane i niehamowane, lawety oraz platformy, a także przyczepy specjalistyczne: pod motocykle, quady, łodzie, jachty, maszyny budowlane, rusztowania, czy wywrotki. Podzespoły użyte do ich budowy pochodzą od renomowanych producentów największych i sprawdzonych marek na świecie takich jak AL-KO, WINTERHOFF, czy KNOTT. Wybierając przyczepki martz otrzymujesz pisemną 2 letnią gwarancję, dzięki czemu masz pewność, że nic nie stanie się Twojej przyczepie nawet przy bardzo intensywnym i częstym użytkowaniu.

Punkt sprzedaży przyczep martz

W naszym punkcie sprzedaży przyczep martz zlokalizowanym w Świdniku możesz zobaczyć każdy z modeli i osobiście sprawdzić jak działa oraz jak jest wykonany. Nasi doradcy pracujący na miejscu z ogromną chęcią pokażą Ci wszystkie modele, które mamy na placu, żebyś mógł wybrać przyczepę w 100% odpowiadającą Twoim potrzebom transportowym. Bliskość producenta i całej produkcji sprawia, że nasi doradcy dysponują specjalistyczną wiedzą o każdym, nawet najdrobniejszym elemencie w przyczepie i moga przedstawić Ci dobre i złe strony poszczególnych rozwiązań.

Ogromną zaletą naszego punktu sprzedaży przyczep jest również to, że możesz podczas jednej wizyty kupić również wszystkie akcesoria i części do przyczepki. Nasz główny magazyn części i akcesoriów znajduje się w tym samym miejscu, co sprzedaż przyczep, więc odwiedzając nas, wyjedziesz z kompletem doposażonej przyczepy lub lawety. Nie czekaj dłużej i odwiedź nasz punkt sprzedaży przyczep martz w Świdniku przy ul. Kuźniczej 6-8 już teraz!

pixel