Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Bagażniki samochodowe

Liczba znalezionych towarów: 98

Bagażniki dachowe bazowe oraz typu BOKS do montażu na dach samochodu. Bardzo wytrzymałe, o aerodynamicznym kształcie oraz łatwe w montażu. Pasują do wszystkich modeli aut. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę i pomoc w doborze odpowiedniego bagażnika dachowego dla Twoich potrzeb.

Bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe są to montowane na dachu samochodu specjalne systemy nośne. Sprawdzą się do przewozu rowerów, boxów, nart, albo boxów z rowerami. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie rodzaje do wszystkich modeli samochodowych. Jeśli szukasz modelu, którego aktualnie nie widzisz na stronie – zadzwoń do nas – jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni bagażnik pasujący do Twojego samochodu


W naszej ofercie mamy bagażniki dachowe bazowe oraz typu boks. Bagażnik bazowy – jak sama nazwa wskazuje – jest niezbędny, aby móc zamontować na nim boxy, uchwyty rowerowe, albo inne akcesoria jak np. wieszak ścienny na box. Bagażniki dachowe muszą być dobrane do marki, modelu, typu nadwozia oraz roku produkcji posiadanego pojazdu. Bagażniki można zamontować w oparciu o oryginalne punkty fabryczne posiadanego pojazdu, na relingi lub na krawędź dachu.


Uchwyty rowerowe do bagażników dachowych, które są dostępne w naszym sklepie są aluminiowe lub stalowe. Posiadamy dwa rodzaje uchwytów aluminiowych: rynienkowy TOUR oraz belkowy, oraz dwa rodzaje uchwytów rowerowych ze stali: rynienkowy (tradycyjny) - na całej długości uchwytu rowerowego jest rynienka w kształcie literki „V”, oraz belkowy - rolę rynienki zastępuje belka i przesuwany (podsuwany pod koło) plastikowy adapter. Podczas zakupu uchwytu rowerowego ze stali na dach samochodu typu rynienka, pamiętaj, że nie posiada on adapterów pod koła, ponieważ opony wchodzą w rynienkę.


Uchwyt rowerowy TOUR na dach aluminiowy rynienkowy, to profil na którym są przesuwane adaptery pod koła z nitowanymi paskami. Paski posiadają wygodny mechanizm zapinania na zasadzie zapięć jak w butach narciarskich. Koła mocowane są pod kątem, dzięki czemu przymocowany rower jest stabilny. Uchwyty rowerowe na dach aluminiowy belkowy posiadają przesuwane plastikowe adaptery oraz są mocowane na belkach nośnych. Belka wyposażona w przesuwaną (podsuwaną pod koło) rynienkę plastikową z plastikowymi paskami do mocowania kół. Dodatkowo, belki aluminiowe posiadają aerodynamiczny kształt, który generuje mniejszy hałas podczas jazdy. Uchwyty aluminiowe, które u nas kupisz, posiadają zabezpieczenia antykradzieżowe roweru w postaci gałki na kluczyk, żeby zwiększyć bezpieczeństwo przewożonych przez Ciebie produktów. Stalowy uchwyt belkowy wyposażony jest w przesuwaną (podsuwaną pod koło) rynienkę plastikową z plastikowymi paskami do mocowania kół. Decydując się na uchwyty wykonane ze stali, można dodatkowo dokupić specjalne zabezpieczenia na rowery przeciwko kradzieży, które są dostępne w naszej ofercie.


Boxy dachowe, które mamy w sprzedaży są odpowiednie do różnego rodzaju transportów. Są one różnej długości i szerokości – w zależności od tego na jaki wymiar jest zapotrzebowanie. Decydując się na zakup boxu trzeba wiedzieć do jakich celów będzie on użytkowany. Jeśli planujesz wyjazd na narty doskonale się sprawdzą boxy dłuższe. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i masz odpowiedni sprzęt sportowy – możesz kupić box krótszy, ale szerszy. Jeśli posiadasz wózek dziecięcy i nie wiesz, jak spakować go do samochodu – możesz przewieźć go w boxie. Zmieścisz w nim również niewysokie bagaże lub walizki. Boxy, które u nas kupisz można zamontować na bagażnikach dachowych lub belkach nośnych dachu samochodu. Co więcej, boxy są dostępne w różnych kolorach, więc zakupione produkty będą nie tylko praktyczne, ale i estetyczne.


Bagażniki dachowe Thule

Thule jest szwedzkim producentem bagażników dachowych. Bagażniki bazowe oferowane przez tę firmę są wykonane z aluminium lub ze stali. Bagażniki dachowe z aluminiowymi belkami kształtem przypominają skrzydła – efektem tego – są one dużo cichsze, niż belki tradycyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Thule swoje bagażniki bazowe projektuje z wymiennych elementów, dzięki czemu każdy może je w szybki i prosty sposób dopasować do innego pojazdu. Bagażniki dachowe bazowe Thule są świetnie idealne do pojazdów z dachami standardowymi, czyli takimi, na których nie ma fabrycznych punktów ani relingów do montażu bagażnika. Dzięki staranności podczas produkcji, mamy pewność, że decydując się na zakup tej marki, otrzymamy solidny produkt, który będzie spełniał oczekiwania wszystkich klientów. Bagażniki Thule to gwarancja jakości i wytrzymałości.

 

Wybierając bagażniki dachowe bazowe, które są w naszym sklepie, dajemy gwarancję, że są one bardzo dobrze ocieniane przez magazyny motoryzacyjne, innych klientów i użytkowników. Naszym celem jest, aby produkty, który oferujemy były najwyższej jakości. Jeśli posiadają Państwo pytania odnośnie oferowanych przez nas modeli zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

pixel