Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Platformy rowerowe na hak holowniczy

Liczba znalezionych towarów: 8

Platformy rowerowe na hak holowniczy od producentów Thule, Amos, Peruzzo oraz Westfalia. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą dostępnych bagażników dla wszystkich rodzajów rowerów. U nas znajdziesz platformy rowerowe dla 2, 3 a nawet 4 rowerów z wtykiem 7 lub 13 PIN. Mamy pewność, że w naszym sklepie otrzymasz to, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami poprzez czat lub telefonicznie. Chętnie pomożemy dopasować odpowiednią platformę rowerową do Twojego pojazdu. Przypominamy, że z dniem 1 stycznia 2016 roku weszła w życie zmiana przepisów rozporządzenia w sprawie warunków technicznych pojazdów. Wszystkie bagażniki służące do przewozu rowerów na haku holowniczym auta, poza podstawowymi światłami, muszą być również wyposażone w światła wsteczne oraz przeciwmgielne. (Dz.U. 2016 poz. 2022). Funkcjonowanie tych świateł jest możliwe tylko dzięki wiązce elektrycznej 13-PIN. Zalecamy, aby podczas realizacji zamówienia upewnić się ilu pinowe gniazdo posiada Twoje auto. W przypadku gniazda 7-pinowego należy je przerobić na wymagane gniazdo 13-PIN.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Platformy rowerowe Thule

W naszej ofercie posiadamy platformy rowerowe na hak holowniczy od szwedzkiego producenta Thule. Znajdziesz u nas bagażniki typu „VeloSpace XT 3 939000” przeznaczone dla 3 rowerów, które doskonale sprawdzą się do rowerów typu fatbike, elektrycznych czy dziecięcych. Dzięki zastosowaniu w poszczególnych modelach ładowności do 60 kg, istnieje możliwość przetransportowania ciężkich rowerów górskich bez obaw o ich uszkodzenie. Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą dla 4 rowerów, to możesz dokupić Thule VeloSpace XT Bike Adapter który umożliwi zainstalowanie dodatkowego roweru. Produkty od producenta Thule, które mamy w swojej sprzedaży posiadają złączkę elektryczną 13 PIN, dlatego przed dokonaniem transakcji, upewnij się jakie gniazdo elektryczne posiadasz. Platformy rowerowe na hak holowniczy od Thule, to bardzo kompaktowe, w pełni składane i łatwe w użyciu bagażniki. Dzięki nowoczesnej produkcji platform rowerowych, w razie potrzeby możesz w pełni korzystać z bagażnika samochodowego, nawet jeśli na platformie znajdują się rowery. Decydując się na produkty od Thule otrzymujesz również zamki w komplecie, które są doskonałym zabezpieczeniem dla zostawionych rowerów na bagażniku i bagażnika na haku.

 

Platformy rowerowe na hak holowniczy

Platformy rowerowe mogą mieć więcej niż jedno zastosowanie! Możesz na nich przewozić różne bagaże i sprzęty jak np. kosiarkę. Doskonale sprawdzą się w dalekie trasy i do transportu więcej niż dwóch rowerów. Wszystkie platformy rowerowe na hak holowniczy, mają listwy świetlne z miejscem na tablicę rejestracyjną. W naszym sklepie, oferowane produkty posiadają specjalne certyfikaty: TUV, PIMOT, GS, które informują o jakości, wytrzymałości i zgodności z normami unijnymi. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci atestu „City Crash” zastosował producent Peruzzo. Jest to certyfikat zapewniający właściciela o tym, że w razie kolizji (do 50 km/h) rowery powinny pozostać na bagażniku.

Kierowcy, którzy posiadają auta typu SUV z kołem zapasowym na tylnej klapie, to przed zakupem platformy rowerowej na hak holowniczy, muszą je zdemontować. Jeśli się tego nie zrobi, może wystąpić problem z zamontowaniem wszystkich rowerów na bagażniku. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i znajdź dla siebie odpowiednią platformę rowerową, która zapewni maksymalne bezpieczeństwo dla przewożonych rowerów. Wysyłka towaru następuje w ciągu 24h. Po otrzymaniu paczki przysługuje termin 30 dni na zwrot bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

pixel