Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Uchwyty do belek nośnych

Liczba znalezionych towarów: 3

Oferujemy uchwyty do belek nośnych od producenta Thule. W naszym sklepie dostępne są stopy do belki nośnej do pojazdów z dachem zwykłym, z punktami montażowymi, relingami zintegrowanymi, z relingami podwyższonymi oraz do samochodów bez fabrycznie instalowanych bagażników dachowych lub mocowań do nich. Jesteśmy pewni, że w naszym asortymencie znajdziesz to, czego aktualnie poszukujesz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo przez czat internetowy.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Stopa do belki nośnej bazowej Thule

Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów bez problemu wyszukasz odpowiednią stopę do belki nośnej. Pamiętaj, że niezbędnym elementem podczas zakupu jest to, aby dobierać belkę pasującą do dachu samochodu, który posiadasz. Każda stopa do belki bazowej jest inna i pasuje do innego rodzaju pojazdu. Jeśli nie wiesz, który typ stopy do belki nośnej jest odpowiedni do Twojego samochodu, zachęcamy do kontaktu. Wystarczy, że powiesz nam, jaki model i rok pojazdu posiadasz, a my pomożemy dopasować odpowiednie uchwyty. W zależności od tego który produkt wybierzesz można wyróżnić dwie formy montażu. W przypadku dachu samochodowego z podwyższonymi relingami lub z punktami montażowymi mocowanie odbywa się za pomocą zamków Thule One-Key.

Jeżeli masz auto, które nie posiada fabrycznie instalowanych bagażników dachowych lub mocowań do nich, to skorzystaj z oferty Thule Evo Clamp 710500. To stopa do belki nośnej, której montaż nie wymaga żadnych narzędzi. W takich modelach stosuje się mocowania na zatrzaski, których zamontowanie na dachu samochodu zajmuje mniej niż 5 minut i jest wyjątkowe proste. Stopy z oferty „Thule Evo Clamp” posiadają dopuszczalną ładowność do 75 kg, dlatego koniecznie sprawdź dopuszczalne obciążenie dachu pojazdu. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h od momentu zatwierdzenia transakcji. Po otrzymaniu zamówionego produktu masz możliwość w ciągu 30 dni zwrócić produkt bez podawania jakiekolwiek przyczyny.

pixel