Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Uchwyty rowerowe

Liczba znalezionych towarów: 7

Uchwyty rowerowe to doskonałe rozwiązanie do transportu rowerów dla każdego kierowcy, który posiada bagażnik dachowy. Oferujemy uchwyty typu: rynienka oraz belka od producentów Thule, Amos. Dzięki naszej szerokiej ofercie bez problemu dopasujesz uchwyt rowerowy na dach posiadanego pojazdu. Jeśli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania – skontaktuj się z nami poprzez czat internetowy lub telefonicznie. Chętnie pomożemy dopasować odpowiednie uchwyty rowerowe.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Uchwyty rowerowe na dach

W naszym sklepie oferujemy uchwyty rowerowe na dach wykonane ze stali lub aluminium. Uchwyty aluminiowe są rynienkowe oraz belkoweUchwyty wykonane ze stali są rynienkowe (tradycyjne), co oznacza, że rynienka jest w kształcie litery „V” oraz belkowe. W uchwytach belkowych rolę rynienki zastępuje belka i podsuwany pod koło specjalny, plastikowy adapter. Jeśli zdecydujesz się na zakup stalowego uchwytu rowerowego na dach samochodowy typu rynienka, to pamiętaj, że ten rodzaj nie posiada adapterów pod koła, ponieważ opony nie wchodzą w rynienkę. Decydując się na stalowe uchwyty rowerowe na dach, możesz dokupić specjalne zabezpieczenia na rowery przeciwko kradzieży, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Aluminiowe uchwyty belkowe wyposażone są w przesuwaną rynienkę wraz z plastikowymi paskami do mocowania kół. Niewątpliwą zaletą belek aluminiowych jest to, że dzięki aerodynamicznemu kształtowi generuje dużo mniejszy hałas w trakcie jazdy.

 

Uchwyt rowerowy za widelec

W dostępnym katalogu prezentujemy bogatą ofertę uchwytów rowerowych za widelec od producenta Thule. Są to smukłe, wygodne i aluminiowe uchwyty do profesjonalnego mocowania roweru za przedni widelec. Uchwyt rowerowy za widelec jest przeznaczony do montowania na belkach nośnych. Do uchwytów mogą być dodatkowo dokupione zabezpieczenia antykradzieżowe, które są dostępne w naszym sklepie. W naszej ofercie znajdziesz bagażnik rowerowy Thule ThruRide, który jest odpowiedni do montowania za widelec. Pasuje do 9-milimetrowych piast Quick Release z niezamykanym adapterem w zestawie. Istnieje możliwość dokupienia adaptera zamykanego, który posiadamy w naszym katalogu. Uchwyt rowerowy na widelec typu „Thule Thruride 565001” pasuje wyłącznie do bagażników z rowkami T. W komplecie znajdziesz adaptery w rozmiarze 20x20 mm. Jeżeli jesteś zainteresowany większym rozmiarem adapterów, to oferujemy adaptery o wymiarach 24x30 mm.

Uchwyty rowerowe za widelec są przeznaczone do transportu 1 roweru o określonej przez producenta ładowności. Zachęcamy do zapoznania się z konkretną ofertą poszukiwanego przedmiotu, w której zostały zawarte wszystkie najważniejsze informacje. Każdy produkt wysyłany jest w ciągu 24h od chwili zrealizowania transakcji. Po otrzymaniu zamówionych części przysługuje Ci termin 30 dni na zwrot bez podawania żadnej przyczyny.

pixel