Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Układ kierowniczy

Liczba znalezionych towarów: 1

Oferujemy układ kierowniczy z włoskim orbitrolem. Orbitrol posiada wyjątkowe zastosowania w układach kierowniczych maszyn rolniczych, transportowych oraz innych maszynach specjalistycznych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi produktami, aby odpowiednio zadbać o wspomaganie układu kierowniczego posiadanego ciągnika.

 

Części do maszyn rolniczych

Rodzaje orbitrolów

Orbitrol to nic innego, jak hydrostatyczny zawór skrętu. Jego zastosowaniem jest hydrauliczne sterowanie układem kierowniczym w ciągnikach. Orbitrol sprawia, że nawet wtedy, kiedy kierownica stoi, to i tak pompa pracuje cały czas, dzięki czemu olej nieustannie krąży w całym układzie i idzie na przelew. Wszystkie orbitrole w układzie kierowniczym posiadają inne parametry, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą konkretnego produktu, aby wybrać odpowiedni orbitrol wspomagający.

W naszym sklepie znajdziesz orbitrol 160, orbitrol 125 oraz orbitrol 80. Każdy z wyżej wymienionych posiada system ON, który sprawdzi się w ciągnikach typu: Ursus, Massey Ferguson, New Holland oraz Fiat. Zachęcamy do dokonywania zakupu u pewnych źródeł, ponieważ często można dostać orbitrol, który nie będzie spełniał swoich zadań. Zalecamy, aby nie decydować się na najtańszy orbitrol, ponieważ wiemy, że zakupiona część nie będzie wysokiej jakości. W naszej ofercie polecamy solidne urządzenie, które zostało wykonane w precyzyjny sposób, aby zapewnić pracę bez szarpania kierownicą, bez przecieków i aby zapewnić płynne sterowanie w każdym ciągniku. Orbitrol wysyłamy wraz z instrukcją podłączenia przewodów hydraulicznych. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wystawionych produktów, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiedni orbitrol do posiadanego ciągnika. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h od chwili zrealizowania zamówienia. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje termin 30 dni na zwrot bez podawania jakiekolwiek przyczyny.

pixel