Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Układ kierowniczy

Liczba znalezionych towarów: 2

Oferujemy układ kierowniczy z włoskim orbitrolem. Orbitrol posiada wyjątkowe zastosowania w układach kierowniczych maszyn rolniczych, transportowych oraz innych maszynach specjalistycznych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi produktami, aby odpowiednio zadbać o wspomaganie układu kierowniczego posiadanego ciągnika.

 

Części do maszyn rolniczych

Rodzaje orbitrolów

Orbitrol to nic innego, jak hydrostatyczny zawór skrętu. Jego zastosowaniem jest hydrauliczne sterowanie układem kierowniczym w ciągnikach. Orbitrol sprawia, że nawet wtedy, kiedy kierownica stoi, to i tak pompa pracuje cały czas, dzięki czemu olej nieustannie krąży w całym układzie i idzie na przelew. Wszystkie orbitrole w układzie kierowniczym posiadają inne parametry, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą konkretnego produktu, aby wybrać odpowiedni orbitrol wspomagający.

W naszym sklepie znajdziesz orbitrol 160, orbitrol 125 oraz orbitrol 80. Każdy z wyżej wymienionych posiada system ON, który sprawdzi się w ciągnikach typu: Ursus, Massey Ferguson, New Holland oraz Fiat. Zachęcamy do dokonywania zakupu u pewnych źródeł, ponieważ często można dostać orbitrol, który nie będzie spełniał swoich zadań. Zalecamy, aby nie decydować się na najtańszy orbitrol, ponieważ wiemy, że zakupiona część nie będzie wysokiej jakości. W naszej ofercie polecamy solidne urządzenie, które zostało wykonane w precyzyjny sposób, aby zapewnić pracę bez szarpania kierownicą, bez przecieków i aby zapewnić płynne sterowanie w każdym ciągniku. Orbitrol wysyłamy wraz z instrukcją podłączenia przewodów hydraulicznych. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wystawionych produktów, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiedni orbitrol do posiadanego ciągnika. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h od chwili zrealizowania zamówienia. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje termin 30 dni na zwrot bez podawania jakiekolwiek przyczyny.

pixel