Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Części do kombajnu

Liczba znalezionych towarów: 15

Części do kombajnu producentów Gates, Profix oraz Chiorino. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne części do kombajnu Class, Massey Ferguson i Dronningborg. Posiadamy kosy boczne do rzepaku hydrauliczne i elektryczne 12 V i 24 V oraz nożyki kosy bocznej. W asortymencie dostępne są również pasy klinowe Claas, paski zębate do elektrycznej kosy bocznej czy prowadnicę kosy bocznej do rzepaku. Jeżeli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu poprzez czat internetowy lub za pomocą kontaktu telefonicznego.

Części do maszyn rolniczych

Oferta części do kombajnu

W naszym sklepie wyszukasz odpowiednią kosę boczną hydrauliczną oraz elektryczną polskiego producenta Profix. W zależności na który rodzaj kosy bocznej do rzepaku się zdecydujesz należy pamiętać, że posiadają one znaczne różnice nie tylko pod względem wagi, ale i zastosowania. Kosa boczna hydrauliczna świetnie sprawdzi się do pracy przy działkach o dużej powierzchni. Dzięki temu, że jest ona wyjątkowo wytrzymała na przeciążenia, masz pewność, że jej użytkowanie będzie możliwe przez długie lata. Kosa boczna elektryczna będzie doskonałym rozwiązaniem przy działkach, które posiadają mniejszą powierzchnię. Decydując się na kosę boczną elektryczną do rzepaku uzyskasz produkt, który zapewni cichą pracę, dużą wydajność za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi częściami do kombajnu, to w naszym sklepie znajdziesz także nożyki kosy bocznej do rzepaku. Są one w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzesz odpowiedni nożyk kosy bocznej. W ofercie znajdziesz również pasy klinowe Claas o różnych rozmiarach, taśmy heder, noże sieczkarni, bagnety oraz układ elektryczny. Stale powiększamy nasz asortyment o kolejne części do kombajnu, dlatego zachęcamy do stałego odwiedzania naszego sklepu.

Nożyk kosy Claas

Nożyk kosy Class jest jednym z najczęściej kupowanych części do maszyn rolniczych. Zapewnia dokładne, równe i proste cięcie podczas żniw. Dzięki solidnej produkcji nożyki są wysokiej jakości zapewniając tym samym najlepsze cięcie. Nożyki kosy Class są wykonane ze stali, która wcześniej jest odpowiednio poddana obróbce cieplnej i hartowaniu indukcyjnemu według wytycznych firmy Class. Dzięki zastosowaniu takich prób oferowane części do kombajnu zapewniają maksymalną wydajność podczas cięcia.

Części do kombajnu Massey Ferguson i Dronningborg

W naszym sklepie oferujemy części do kombajnu Massey Ferguson. Znajdziesz u nas wysokiej jakości włoskie taśmy hedera. Taśmy są w różnych długościach, dlatego każdy zainteresowany znajdzie odpowiednią długość i szerokość. Jeśli poszukujesz konkretnej części do kombajnu Massey Ferguson, której aktualnie nie mamy w swojej ofercie – napisz do nas. Prawdopodobnie jesteśmy w stanie sprowadzić odpowiedni towar w ciągu 2-3 dni roboczych. Wszystkie towary wysyłamy w ciągu 24h od chwili zrealizowania transakcji. Po otrzymaniu zamówionego produktu przysługuje termin 30 dni na zwrot bez podawania jakiekolwiek przyczyny.

pixel