Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Lampy robocze

Liczba znalezionych towarów: 27

Szeroka oferta lamp roboczych od producenta TK TRADE, to nowoczesne oświetlenie, których działanie jest możliwe przez bardzo długi czas. W zależności od rodzaju lamp ich widoczność sięga od 125 m do 700 m. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą i wybraniu odpowiednich lamp roboczych, które umożliwią pracę nawet w nocy! Jeżeli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez czat internetowy. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z oferowanymi produktami. 

Części do maszyn rolniczych

Lampy robocze LED

Producent TK Trade oferuje nowoczesne lampy robocze LED. W zależności od zapotrzebowania oferujemy światła LED 8-diodowe, 16-diodowe oraz 100-diodowe. Doskonale się nadają do maszyn rolniczych zapewniając odpowiednią widoczność kierowcom. Wszystkie produkty oświetleniowe są wykonane w Polsce, przez producenta, który jest jednym z wiodących, w produkcji lamp roboczych i ostrzegawczych. Lampy robocze, które dostępne są w naszej ofercie, dzięki technologii LED, zapewniają mniejsze zużycie prądu aż do 70% od lamp konwencjonalnych, przy dużo większej mocy oświetleniowej. Na zakupione lampy robocze przysługuje 2-letni okres gwarancyjny, więc nawet jeśli cokolwiek ulegnie uszkodzeniu – producent zajmie się naprawą. Dodatkowo, wszystkie lampy TK TRADE posiadają certyfikaty CE oraz homologacje R10 i R65. W zależności od zapotrzebowania oferujemy lampy owalne, lampy robocze kwadratowe oraz lampa listwa/panel. Lampa robocza owalna ma oświetlenie 8-diodowe z zasięgiem do 125 m widoczności. Jej moc wynosi 24 W zaś sama żywotność światła może wynosić nawet do 30 tyś godzin! Drugim rodzajem lampy roboczej led jest kwadratowa 16-diodowa. Użytkowanie jest możliwe podobnie jak w lampie owalnej – do 30 tyś godzin. Widoczność jest już nieco większa, bo może być do 200 m.


 

Lampa listwowa

Lampa listwowa jest największa z dostępnych. Jej gabaryty pozwalają na pracę kombajnem lub ciągnikiem do późnych godzin wieczornych, ponieważ jest ona w stanie zapewnić widoczność nawet do 700 m. Cena za lampę listwową jest nieco większa niż w przypadku pozostałych, ale wynika to z tego, że ma ona większe możliwości niż pozostałe lampy. Po pierwsze lampa ta posiada rozproszone światło na bokach lampy, a środek świeci dalekosiężnie. Po drugie jest wodoodporna, dlatego nawet zmieniające się warunki pogodowe nie wpłyną na wykonywaną pracę. Po trzecie zakres jej działania może być od -40 do +50 stopni. Kąt świecenia lampy listwowej wynosi 60 stopni, dlatego dzięki temu widoczność jest bardzo dobra. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych części do maszyn rolniczych i wyborze odpowiedniej lampy roboczej led. Każdy towar wysyłamy w ciągu 24h. Po odebraniu przesyłki przysługuje termin 30 dni na zwrot bez podawania jakiekolwiek przyczyny.

pixel