Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Akcesoria do przyczepki i lawety

Liczba znalezionych towarów: 132

Bogata oferta akcesoriów do przyczep i lawet pozwoli na odnalezienie najpotrzebniejszych elementów do posiadanej przyczepki. W naszym sklepie internetowym Unitrailer.pl wyszukasz uchwyty podłogowe do przyczep, zaczepy opończe, kliny pod koła, osłony piast osi hamowanej i wiele innych dodatków do przyczep. Jeżeli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. Chętnie pomożemy w zrealizowaniu zamówienia!

"Akcesoria

Akcesoria do przyczep wysyłka w 24h!

Dzięki stale poszerzającej się ofercie sprzedażowej już teraz w naszym sklepie znajdziesz większość niezbędnych i dodatkowych akcesoriów do przyczep i lawet. Znajdziesz u nas zarówno małe elementy do przyczep, takie jak: zaczepy do klina, cybanty kwadratowe, stalowe linki do zrywu czy nawet chwytki naburtowe do mocowania plandeki, jak również wyszukasz kulę haka holowniczego, kliny pod koła czy stelaż z plandeką. Jeżeli masz problem z wyszukaniem konkretnego towaru – skontaktuj się z nami. Pomożemy odnaleźć wyszukiwane części do przyczep. Większość wysyłek realizujemy w ciągu 24h, tak, aby paczka dotarła do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych.

Kula haka holowniczego

Kula haka holowniczego od Winterhoff jest wykonana ze stali z maksymalną masą całkowitą do 3500 kg. Może być montowana zarówno w przyczepach, quadach, samochodach osobowych i ciągnikach. Dzięki temu, że stale poszerzamy naszą ofertę sprzedażową, od teraz możesz wyszukać w naszym sklepie części do maszyn rolniczych – w tym części do ciągnika oraz części do kombajnu. W modelu haka "KUB 50-3500 KG” dopuszczalna masa całkowita (DMC) ciągniętej przyczepy mieści się do 3500 kg, a maksymalny nacisk na kulę haka do 200 kg. Do zestawu dołączamy nakrętkę oraz podkładkę. Dlaczego warto zdecydować się na produkty od Winterhoff? Ponieważ charakteryzują się najwyższą jakością oraz niezawodnością. Rekomendujemy je i stosujemy w produkowanych przez nas przyczepach, bo jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje termin 30 dni na zwrot bez podawania żadnej przyczyny. 

pixel