Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Elektryczne

Liczba znalezionych towarów: 13

Wyciągarki elektryczne do lawet przez wielu kojarzone są z miłośnikami off-roadu i szeroko pojętej jazdy terenowej. Tymczasem wyciągarki są narzędziem codziennego użytku, niosąc pomoc drogową pojazdom uszkodzonym w wyniku kolizji bądź awarii.

Wciągarka do lawety - czy warto wybrać wyciągarki elektryczne?


Przed zakupem wyciągarki do lawet należy zwrócić uwagę, jakie kategorie pojazdów obejmuje nasza usługa. To determinuje jaki uciąg wyciągarki należy dobrać do naszych potrzeb.

Obecny rynek oferuje szerokie spektrum wyciągarek: ręczne, elektryczne i hydrauliczne. Wyciągarki ręczne często mogą być zbyt słabe do sprawnego załadunku lawety bądź wyciągnięcia zablokowanego w terenie pojazdu.

Wyciągarki hydrauliczne są często obarczone wysoką masą własną i ceną, która przekracza możliwości małych firm ratunkowych czy transportowych.


Wciągarka elektryczna - niezbędne wyposażenie lawety


Wyciągarki elektryczne stanowią idealny wybór jako uniwersalne narzędzie zarówno do profesjonalnego jak i prywatnego użytku.

Wyciągarki elektryczne są lżejsze, tańsze i mniejsze od wciągarek hydraulicznych.

Ponadto wyciągarki elektryczne charakteryzuje znacznie wyższa sprawność i wolniejszy, łatwiejszy do kontroli uciąg w porównaniu do wciągarek mechanicznych i ręcznych.

pixel