Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wciągarki linowe ręczne

Liczba znalezionych towarów: 14

Wciągarki linowe ręczne dostępne w zestawie z liną lub jako oddzielny towar. Produkcji AL-KO lub KNOTT z maksymalnym uciągiem poziomym od 350 do 1150 kg. Dostępne od ręki z błyskawiczną wysyłką.

wciągarki linowe ręczne

Wciągarki z liną stalową

Wciągarki z liną stalową charakteryzują sie najwyższym poziomem wytrzymałości. Mocne, plecione liny stalowe dostępne w zestawach z wciągarką lub oddzielnie idealnie sprawdzają się w przypadku najcięższych ładunków. Z tego względu są powszechnie stosowane m.in. w budownictwie lub przewozie samochodów na lawetach.

Przyciągarki linowe

Przyciągarki linowe dostępne są wersjach z plastikową obudową lub bez. Liny stalowe są podatne na korozję z tego względu należy odpowiednio dbać o ich stan lub wybierać przyciągarki wyposażone w obudowy. Podczas zakupu warto również zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech danej przyciągarki takich jak: waga, długość liny, czy maksymalny uciąg pionowy. Przyciągarka musi bowiem być dobrana do zadań, które ma spełniać. Przeciążona może nie poradzić sobie z stawianymi przed nią zadaniami, dlatego warto wybierać modele z lekkim zapasem.
pixel