Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wciągarki linowe ręczne

Liczba znalezionych towarów: 21

Wciągarki linowe ręczne dostępne w zestawie z liną lub jako oddzielny towar. Produkcji AL-KO lub KNOTT z maksymalnym uciągiem poziomym od 350 do 1150 kg. Dostępne od ręki z błyskawiczną wysyłką.

wciągarki linowe ręczne

Wciągarki z liną stalową

Wciągarki z liną stalową charakteryzują sie najwyższym poziomem wytrzymałości. Mocne, plecione liny stalowe dostępne w zestawach z wciągarką lub oddzielnie idealnie sprawdzają się w przypadku najcięższych ładunków. Z tego względu są powszechnie stosowane m.in. w budownictwie lub przewozie samochodów na lawetach.

Przyciągarki linowe

Przyciągarki linowe dostępne są wersjach z plastikową obudową lub bez. Liny stalowe są podatne na korozję z tego względu należy odpowiednio dbać o ich stan lub wybierać przyciągarki wyposażone w obudowy. Podczas zakupu warto również zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech danej przyciągarki takich jak: waga, długość liny, czy maksymalny uciąg pionowy. Przyciągarka musi bowiem być dobrana do zadań, które ma spełniać. Przeciążona może nie poradzić sobie z stawianymi przed nią zadaniami, dlatego warto wybierać modele z lekkim zapasem.
pixel