Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zaczepy kulowe na dyszel okrągły

Liczba znalezionych towarów: 19

Zaczepy na dyszel rurowy do przyczep lekkich niehamowanych oraz do urządzeń najazdowych w przyczepach hamowanych. Produkcji AL-KO, KNOTT lub WINTERHOFF. Bardzo wytrzymałe i bezpieczne zaczepy na kulę haka o różnym fi.

Zaczepy na rurę dyszla

Zaczepy kulowe na rurę

Zaczepy kulowe na rurę montowane są w przypadku dyszli oraz urządzeń najazdowych o profilu rurowym stosowanych przez wielu producentów przyczep. Zaczepy na rurę służą do przyłączania przyczepy do pojazdu poprzez nasunięcie ich na kulę haka. W ten sposób tworzy się bezpieczne połączenie, które wytrzymuje określone obciążenie. Z tego względu każdy zaczep rurowy musi być dobrany do danego DMC przyczepki.

Zaczepy na rurę

Zaczepy na rurę posiadają wskaźnik zużycia oraz poprawności sprzęgu. Bezpieczeństwo jazdy z przyczepką zależy w ogromnej większości od prawidłowego połączenia z pojazdem, dlatego warto wymieniać zaczep kulowy na rurę odpowiednio do jego zużycia. Niektóre modele zaczepów na rurę mają dodatkowo zamontowany uchwyt na wtyczkę od instalacji elektrycznej, który pozwala na jej osadzenie w taki sposób, by nie mokła i nie brudziła się podczas jazdy.
pixel