Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zaczepy kulowe na dyszel okrągły

Liczba znalezionych towarów: 18

Zaczepy na dyszel rurowy do przyczep lekkich niehamowanych oraz do urządzeń najazdowych w przyczepach hamowanych. Produkcji AL-KO, KNOTT lub WINTERHOFF. Bardzo wytrzymałe i bezpieczne zaczepy na kulę haka o różnym fi.

Zaczepy na rurę dyszla

Zaczepy kulowe na rurę

Zaczepy kulowe na rurę montowane są w przypadku dyszli oraz urządzeń najazdowych o profilu rurowym stosowanych przez wielu producentów przyczep. Zaczepy na rurę służą do przyłączania przyczepy do pojazdu poprzez nasunięcie ich na kulę haka. W ten sposób tworzy się bezpieczne połączenie, które wytrzymuje określone obciążenie. Z tego względu każdy zaczep rurowy musi być dobrany do danego DMC przyczepki.

Zaczepy na rurę

Zaczepy na rurę posiadają wskaźnik zużycia oraz poprawności sprzęgu. Bezpieczeństwo jazdy z przyczepką zależy w ogromnej większości od prawidłowego połączenia z pojazdem, dlatego warto wymieniać zaczep kulowy na rurę odpowiednio do jego zużycia. Niektóre modele zaczepów na rurę mają dodatkowo zamontowany uchwyt na wtyczkę od instalacji elektrycznej, który pozwala na jej osadzenie w taki sposób, by nie mokła i nie brudziła się podczas jazdy.
pixel