Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zawiasy do burt przyczepy

Liczba znalezionych towarów: 16

Zawiasy do burt przyczepy w komplecie z uchwytami do zawiasów lub oddzielnie. Solidnie wykonane zawiasy firm STEELPRESS i WINTERHOFF w różnych modelach, które będą pasować do każdej przyczepki samochodowej.

zawiasy do burt przyczepy

Zawiasy do burty przyczepki samochodowej

Zawiasy do burty przyczepki samochodowej muszą być odpowiednio wytrzymałe aby utrzymać ciężar burt stalowych lub aluminiowych podczas opuszczania i podnoszenia. Im cięższe burty tym dłuższy i mocniejszy powinien być zawias, który jest do nich przymocowany, aby umożliwić komfortowy wyładunek i załadunek. Mniejsze zawiasy do burt sprawdzą się w przypadku cienkich i krótkich burt otwieranych na przykład z tyłu i przodu przyczepy. Większe przystosowane są do burt bocznych w nawet bardzo długich przyczepach.

Zawiasy burtowe

Zawiasy burtowe muszą znajdować się na burtach przyczepy ale sam uchwyt zawiasu musi być zamontowany na jej konstrukcji. Na ten element również warto zwrócić uwagę, bo to właśnie on wymaga najczęstszej wymiany w przyczepce. Zarówno uchwyty jak i zawiasy oferowane w naszym sklepie wykonane są z bardzo wytrzymałej ocynkowanej blachy stalowej, co oznacza, że nie grozi im korozja.
pixel