Darmowa dostawa od 500,00 zł

Maty antypoślizgowe

Liczba znalezionych towarów: 8

Maty antypoślizgowe wykonane z wysokiej jakości granulatu gumowego zmniejszają siłę tarcia między towarem a podłożem i skutecznie zabezpieczają ładunek podczas transportu. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe maty o różnych wymiarach i grubości: 3 mm, 6 mm i 8 mm.

Zabezpieczenie ładunku w transporcie

Niewłaściwie zabezpieczony na przyczepie towar może ślizgać się po jej powierzchni. Dużą stabilność ładunku w trakcie przewozu zapewnia mata transportowa o wysokim współczynniku tarcia. Stosowanie maty wraz z pasami mocującymi dodatkowo podnosi bezpieczeństwo podczas transportu i minimalizuje ryzyko uszkodzenia ładunku.

Wytrzymałe maty transportowe – duża odporność na czynniki mechaniczne

Maty antypoślizgowe do transportu Unitrailer są niezwykle wytrzymałe i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Nie odkształcają się w przypadku dużych obciążeń i wytrzymują intensywne użytkowanie. Nasze maty są odporne na rozciąganie oraz na działanie paliw, olejów, środków chemicznych. Nadają się do innych zastosowań, m.in. chronią dno przyczepy lub bagażnika przed wilgocią i uszkodzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel