Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Akcesoria rowerowe

Liczba znalezionych towarów: 1

Akcesoria rowerowe to niezbędne dodatki do posiadanego roweru. Nie tylko zwiększają komfort użytkowania, ale również pełnią dodatkowe funkcje ochronne. W poniższej ofercie przedstawiamy wszystkie najpotrzebniejsze elementy oraz wyjątkowe przyczepki rowerowe do transportu dzieci od producenta Croozer. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego produktu – skontaktuj się z nami. Prawdopodobnie jesteśmy w stanie zamówić poszukiwane akcesoria rowerowe w przeciągu kilku dni!

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Akcesoria rowerowe montowane na rowerze

Wśród najczęściej wyszukiwanych akcesoriów rowerowych są drążki holownicze do roweru. To doskonały wybór, aby zapewnić dziecku komfort podczas nauki jazdy na rowerze. Decydując się na drążek holowniczy od producenta Peruzzo zapewniasz nie tylko sobie, ale i swojemu podopiecznemu bezpieczną jazdę. Jest to produkt, który bez żadnego problemu zamontujesz na swoim rowerze, nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem. Po zamontowaniu drążka kierownica od roweru dziecięcego jest unieruchomiona, dzięki czemu kieruje wyłącznie osoba dorosła. Akcesoria rowerowe montowane na rowerze kupione raz mogą być użytkowane przez wiele lat bez obaw o ich uszkodzenie. Drążek holowniczy, który mamy w swojej ofercie, będzie pasował do każdego rowerka dziecięcego. Montuje się go bez żadnego odkręcania części rowerowych, dlatego zajmuje to nie więcej niż 5 minut! Każdy hol do roweru posiada certyfikaty bezpieczeństwa TUV-GS. Więcej parametrów i szczegółów znajdziesz w konkretnej ofercie wyszukiwanego przedmiotu. Drążki są dostępne w trzech kolorach: żółty, czerwony lub zielony, dlatego po transakcji prosimy poinformować nas o wyborze koloru. W przypadku braku informacji z Państwa strony drążek holowniczy zostanie wysłany w kolorze losowym.

Akcesoria rowerowe dla dzieci

Nowością w naszym sklepie są przyczepki rowerowe od producenta Croozer. To nowoczesne akcesoria rowerowe dla dzieci, które zapewnią im bezpieczeństwo podczas transportu, wygodę i komfort. Przyczepki rowerowe Croozer mogą pełnić rolę spacerówki, wózka do jogginu lub przyczepki doczepionej do roweru. Dostępne są w różnych modnych kolorach, zapewniając przy tym doskonałą widoczność na drodze nawet w godzinach wieczornych. Innowacyjne zawieszenie Sylomer®, które jest stosowane w najnowszej generacji Croozer Kid for 2 sprawia, że od teraz żadne wyboje, dziury i nierówności na drodze nie będą dla Twojego podopiecznego problemem. Zawieszenie posiada specjalne amortyzatory, które dostosowują się do nierówności na drogach sprawiając, że podczas drzemki drgania nie rozbudzą Twojej pociechy. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych akcesoriów rowerowych dla dzieci. Na pewno znajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz. Każda wysyłka jest realizowana w ciągu 24h od transakcji. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje 30 dni na zwrot towaru.

 

pixel