Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Uchwyty rowerowe na hak holowniczy

Liczba znalezionych towarów: 1

Uchwyty rowerowe na hak holowniczy są jedną z możliwości przewozu rowerów. W naszym sklepie oferujemy bagażniki typu wieszak/uchwyt od włoskiego producenta Peruzzo. Każdy dostępny u nas model posiada funkcję odchylenia na haku, która pozwala na skorzystanie z bagażnika samochodowego w każdej chwili, bez potrzeby demontowania bagażnika rowerowego. Zapewniamy o najwyższej jakości oferowanych produktów dzięki certyfikatom GS TUV. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni uchwyt rowerowy na hak holowniczy dla swoich rowerów.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Uchwyty rowerowe na hak holowniczy

W naszym sklepie oferujemy uchwyty rowerowe dla 2 oraz 3 rowerów. Jeśli planujesz niedaleką wycieczkę i chcesz w bezpieczny sposób przetransportować swoje rowery, to uchwyty rowerowe na hak holowniczy świetnie się do tego nadają. Producent Peruzzo, dzięki staranności z jaką wykonuje swoją pracę, oferuje produkty najwyższej jakości. Wszystkie modele wykonane są ze stali, dlatego bez żadnego problemu udźwigną one Twoje rowery. Bagażniki typu uchwyt/wieszak są przeznaczone do transportu rowerów z górną „męską ramą”, ale istnieje możliwość dokupienia specjalnych adapterów, które umożliwią załadowanie rowerów typu „damka”. Wszystkie adaptery znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki temu, że bagażniki rowerowe typu uchwyt są kompatybilne, po dotarciu do punktu docelowego z łatwością je zdemontujesz i odstawisz w wyznaczone miejsce. Decydując się na uchwyty rowerowe na hak holowniczy należy pamiętać o tym, że w niektórych modelach aut, po załadowaniu rowerów na bagażnik, widoczność świateł tylnych lub tablicy rejestracyjnej może być ograniczona. Jeśli poszukujesz dodatkowych elementów do swojego bagażnika, to zachęcamy do odwiedzenia zakładki "akcesoria rowerowe", w której znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. 


Katalog uchwytów rowerowych

Wszystkie uchwyty od producenta Peruzzo są montowane za pomocą śruby dociskowej. Ładowność produktów zależy od tego na który typ bagażnika się zdecydujesz. Wieszak/Uchwyt rowerowy dla 3 rowerów typu "Arezzo 3R/SMB-05" posiada ładowność 45 kg i wagę 6,6 kg. Dzięki zastosowaniu niewielkiej wagi dla uchwytów rowerowych, zyskujesz pewność, że zakupiony produkt nie będzie kładł zbyt dużego nacisku na posiadany hak samochodowy. Decydując się na uchwyty rowerowe dla 2 rowerów, polecamy model "Arezzo 2R/SMB-01". Jego ładowność wynosi 30 kg, zaś waga 6,4 kg, która również nie powinna stanowić żadnego obciążenia dla posiadanego pojazdu.

Nasze uchwyty rowerowe na hak holowniczy są najlepszym rozwiązaniem dla Twoich rowerów. Od teraz każda podróż będzie przyjemna i komfortowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod mocowania bagażników, uzyskujesz gwarancję, że rowery są odpowiednio zabezpieczone podczas jazdy. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się rowerowymi wycieczkami w każdym zakątku świata. Jeśli posiadasz do nas dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dopasować odpowiedni typ uchwytu do Twoich potrzeb. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h od chwili zrealizowania transakcji.

pixel