Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zabezpieczenie antywłamaniowe

Liczba znalezionych towarów: 13

Zamek antywłamaniowy to niepozorne urządzenie, które zapewnia bezpieczeństwo towarów i przestrzeni bagażowej Twojego busa. Ponadto idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie drzwi wejściowych campera. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwy montaż i kompatybilność blokady do wszystkich pojazdów użytkowych.

zamek antywłamaniowy Daken Saturn EVO

Zamek antywłamaniowy

Oferowane w naszym sklepie zabezpieczenia antydostępowe stanowią ostateczną i najtrudniejszą barierę przed włamaniem. Dzięki zaawansowanym i sprawdzonym rozwiązaniom zamki są wysoce odporne na próby włamania i forsowania blokady. Osłona zamka wykonana ze stali nierdzewnej oraz wkładka klucza z osłoną antydostępową stanowią barierę chroniąca przed włamaniem.

Zabezpieczenia dla profesjonalistów

Dodatkowe zabezpieczenie busa lub vana przeznaczone jest przede wszystkim dla kurierów, dostawców, zaopatrzeniowców i wszystkich tych, którzy codziennie wykonując swoją pracę, przebijają się w miejskim zgiełku, są szczególnie narażeni na włamanie do pojazdu i zabór towaru. Pojazd wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie pozwala bezpiecznie rozładowywać towar, chroniąc dostępu do przestrzeni ładunkowej po zamknięciu drzwi.
pixel