Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Pasy transportowe i zawiesia

Liczba znalezionych towarów: 91

Zabezpieczenia transportu, czyli pasy transportowe lub zawiesia pasowe są niezbędne przy każdym transporcie towarów. Wykonane według norm europejskich, posiadające odpowiednie certyfikaty oraz bardzo wysoką jakość i wytrzymałość. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę, ponieważ wszystkie produkty posiadamy na stanie.

zabezpieczenia transportu

Zabezpieczenia pasowe

Zabezpieczenia pasowe są najczęściej wykorzystywane w branży transportowej. Bardzo wysoka wytrzymałość pasów pozwala na bezpieczną jazdę z różnymi ładunkami. pasy transportowe zaczepiane są o specjalne uchwyty w powierzchni transportowej lub konstrukcji danego pojazdu. Zaciskane przy pomocy napinaczy tradycyjnych lub ERGO dają gwarancję tego, że ładunek nie będzie się przemieszczał podczas transportu. Ich grubość i wytrzymałość można dobierać ze względu na masę ładunku. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rozmiary i wytrzymałości pasów transportowych.Pasy zabezpieczające

Pasy zabezpieczające to również zawiesia pasowe, które stosuje się przy przenoszeniu towarów na krótkich odległościach. W ich przypadku nie ma konieczności korzystania z miejsc, w których można by je zaczepić. Zamiast haków mają bowiem zakończenia pętlowe, które pozwalają opasać ładunek bez konieczności ich zapinania. Dzięki temu można bardzo łatwo podnieść i przenieść np. europaletę. W przypadku zawiesi wyróżniamy różne typy także ze względu na wytrzymałość. Wszystkie rodzaje pasów zabezpieczających znajdziesz w naszym sklepie.

pixel