Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Pasy transportowe i zawiesia

Liczba znalezionych towarów: 72

Zabezpieczenia transportu, czyli pasy transportowe lub zawiesia pasowe są niezbędne przy każdym transporcie towarów. Wykonane według norm europejskich, posiadające odpowiednie certyfikaty oraz bardzo wysoką jakość i wytrzymałość. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę, ponieważ wszystkie produkty posiadamy na stanie.

zabezpieczenia transportu

Zabezpieczenia pasowe

Zabezpieczenia pasowe są najczęściej wykorzystywane w branży transportowej. Bardzo wysoka wytrzymałość pasów pozwala na bezpieczną jazdę z różnymi ładunkami. pasy transportowe zaczepiane są o specjalne uchwyty w powierzchni transportowej lub konstrukcji danego pojazdu. Zaciskane przy pomocy napinaczy tradycyjnych lub ERGO dają gwarancję tego, że ładunek nie będzie się przemieszczał podczas transportu. Ich grubość i wytrzymałość można dobierać ze względu na masę ładunku. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rozmiary i wytrzymałości pasów transportowych.Pasy zabezpieczające

Pasy zabezpieczające to również zawiesia pasowe, które stosuje się przy przenoszeniu towarów na krótkich odległościach. W ich przypadku nie ma konieczności korzystania z miejsc, w których można by je zaczepić. Zamiast haków mają bowiem zakończenia pętlowe, które pozwalają opasać ładunek bez konieczności ich zapinania. Dzięki temu można bardzo łatwo podnieść i przenieść np. europaletę. W przypadku zawiesi wyróżniamy różne typy także ze względu na wytrzymałość. Wszystkie rodzaje pasów zabezpieczających znajdziesz w naszym sklepie.

pixel