Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepki na resorach

Liczba znalezionych towarów: 1

Przyczepki samochodowe na resorach o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) do 750 kg. Wyposażone w wytrzymałe resory, które zapewniają komfortową jazdę przy każdym załadunku. Są to przyczepki bagażowe na resorach i idealnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w firmie do przewozu bagażów, towarów i materiałów. Wysyłamy je kurierem w dowolne miejsce w Polsce w 24h od złozenia zamówienia.

Przyczepki resorowe

Przyczepki samochodowe na resorach

Przyczepka na resorach produkcji UNITRAILER charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi. Resor wraz z amortyzatorem sprawdza się zarówno przy pustej, jak również w szczególności przy mocno obciążanej przyczepce zapewniając komfort jazdy bez podskakiwania. Żywotność resora przy bardzo intensywnym użytkowaniu z wykorzystaniem pełnej ładowności przyczepki będzie wyższa niż standardowej osi skrętnej. Wiele osób, które zamierzają jeździć ze swoimi przyczepkami niemal każdego dnia, preferuje z tego powodu właśnie przyczepki na resorach.Przyczepki uresorowane

Przyczepki resorowane dostępne w naszym sklepie internetowym mają dodatkowo funkcję kiprowania dyszla. Dzięki niej możesz uchylić powierzchnię transportową swojej przyczepki i łatwiej wyładować lub załadować sypki materiał, kosiarkę lub inny sprzęt, który będziesz na niej przewozić. Nasze przyczepki samochodowe na resorach są w pełni ocynkowane i wykonane z bardzo mocnych materiałów. Jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów, dlatego udzielamy na nie 2 lata gwarancji. Przyczepki resorowane UNITRAILER możesz dowolnie konfigurować, dodając do nich dodatkowe burty pełne lub siatkowe, plandeki, stelaże o różnych wysokościach oraz inne akcesoria np. uchwyty podłogowe, zabezpieczenia antykradzieżowe oraz wiele innych elementów, które sprawią, że Twoja przyczepka będzie jeszcze bardziej funkcjonalna. Jeśli masz jakieś pytania co do przyczepek na resorach, na które nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi lub chcesz złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon.

pixel