Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy budowlane

Liczba znalezionych towarów: 3

Przyczepy budowlane są przeznaczone dla osób poszukujących sprzętu do zadań specjalnych np. przyczepy pod minikoparki. Pozwalają one na transport sprzętu ciężkiego niezbędnego do prac budowlanych między innymi: agregatu, betoniarki, minikoparki, jak i również innych maszyn. Swoje zastosowanie znajdują także w przewozie różnych materiałów budowlanych takich jak worki z cementem, żwirek, ziemia, piasek. Zakupisz u nas wyłącznie wytrzymałe przyczepy budowlane renomowanej i sprawdzonej marki UNITRAILER, które zapewnią Ci pewny transport podczas każdej realizacji.

Przyczepy budowlane

Przyczepy pod minikoparki

Przyczepy pod minikoparki dostępne w naszym sklepie pozwalają na przewożenie różnych modeli minikoparek w bardzo prosty sposób. Dedykowane miejsce na łyżkę minikoparki z przodu przyczepy nad jej dyszlem pozwala na dojechanie aż do samego końca wanny transportowej i tym samym przewiezienie większego sprzętu oraz jego odpowiednie zabezpieczenie. Jest to niezwykle ważna cecha charakteryzująca przyczepy pod minikoparki i dostosowująca je do przewożenia właśnie tego typu sprzętu. Oczywiście przyczepy pod minikoparki nie służą wyłącznie do tego, a ich uniwersalna, duża powierzchnia pozwala również na załadunek innego typu sprzętów budowlanych.

Przyczepy budowlane

Bogaty wybór dopasowanego wyposażenia pozwoli Ci na dostosowanie przyczepy do swoich potrzeb. Stabilne, automatyczne koło podporowe umożliwi Ci łatwe przesuwanie przyczepy odłączonej od auta, dzięki czemu w razie potrzeby szybko przestawisz ją w inne miejsce. Koło zapasowe umożliwi Ci kontynuowanie transportu w przypadku uszkodzenia opony na trasie. Przyczepy budowlane są wyposażone w sklejkę wodoodporną i zostały ocynkowane, dzięki czemu postój pod gołym niebem nie stanowi dla nich problemu.

Przyczepy tandem budowlane

Posiadamy przyczepy tandem budowlane, czyli z dwiema osiami, ale również trzyosiowe z osiami skrętnymi. Przyczepy tandem budowlane mają najazd w postaci wzmocnionej platformy umożliwiający wjazd sprzętem ciężkim, budowlanym bez najmniejszych problemów oraz specjalne sprężyny pozwalające bez użycia większej siły domknąć platformę. Przyczepy budowlane tandem osiągają DMC nawet do 3500 kg!. Zamawiając u nas przyczepę budowlaną otrzymasz 2 lata gwarancji i wszystkie niezbędne dokumenty do jej bezproblemowej rejestracji. Jeśli w trakcie wyboru odpowiedniej przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielimy wszystkich informacji i wszystko wytłumaczymy.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel