Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy podłodziowe

Liczba znalezionych towarów: 5

Przyczepy podłodziowe są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą przetransportować swój sprzęt wodny w miejsce wypoczynku. Przyczepami podłodziowymi możesz przewieźć między innymi: skuter wodny, jacht, łódź motorową, łódź wędkarską lub inny sprzęt wodny. Posiadamy szeroki asortyment przyczep podłodziowych, który przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów.  

Przyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy przyczepy podłodziowe wykonane ze stali lub aluminium. Przyczepki są wykonane z wytrzymałej, ocynkowanej stali, która gwarantuje użytkowanie przyczepy przez długie lata. Przyczepki podłodziowe przygotowaliśmy w wielu wariantach długości oraz szerokości. Dzięki temu każdy właściciel skuterów wodnych, łodzi lub jachtu może dobrać idealnie dopasowaną przyczepę pod swoje wymagania. W naszym asortymencie posiadamy przyczepki podłodziowe z jedną, dwiema lub trzema osiami oraz możliwość wyboru wersji hamowanej lub niehamowanej. Dzięki nowoczesnej osi AL-KO lub KNOTT przyczepy podłodziowe są bardzo zwrotne i zapewniają bardzo dobre warunki jezdne. Ruchoma tylna belka jest nie tylko łatwa w demontażu, ale również spełnia funkcję regulującą długość przyczepy podłodziowej pozwalając na umieszczenie na niej jeszcze większej łodzi w razie potrzeby.


Przyczepy do łodzi

Wszystkie modele przyczep do łodzi wyposażone są w oś z wodoszczelnymi łożyskami oraz system szybkiego demontażu tylnej belki oświetleniowej. Lampy w przyczepach do łodzi również są wodoodporne, dzięki czemu mają ochronę przed zwarciem i uszkodzeniem instalacji. Dodatkowo w skład wyposażenia przyczep do łodzi wchodzi dziobnica z wciągarką, dwie rolki denne oraz podpory boczne. Opcjonalnie w przyczepach do łodzi może zostać zamontowane koło podporowe lub stopka podporowa, ułatwiające manewrowanie i postój przyczepy odłączonej od auta.

 

Przyczepki do łodzi wędkarskich

Przyczepki do łodzi wędkarskich są świetnym sposobem dla wędkarzy, aby przetransportować swoją łódź w miejsce połowów. Przemyślana konstrukcja naszych przyczepek podłodziowych zapewnia bezpieczny transport i stabilność jazdy w każdych warunkach pogodowych. Zamocowane rolki w przyczepce pomagają na komfortowy rozładunek i załadunek łodzi. Zamawiając u nas przyczepkę nie musisz przechodzić monotonnego procesu nabycia odpowiednich dokumentów do jej rejestracji. Dostarczymy do ciebie przyczepkę podłodziową z kompletem niezbędnych dokumentów gotową do rejestracji. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany co do naszych produktów i masz pytanie chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

pixel