Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy podłodziowe

Liczba znalezionych towarów: 1

Przyczepy podłodziowe są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą przetransportować swój sprzęt wodny w miejsce wypoczynku. Przyczepami podłodziowymi możesz przewieźć między innymi: skuter wodny, jacht, łódź motorową, łódź wędkarską lub inny sprzęt wodny. Posiadamy szeroki asortyment przyczep podłodziowych, który przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów.  

Przyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy przyczepy podłodziowe wykonane ze stali lub aluminium. Przyczepki są wykonane z wytrzymałej, ocynkowanej stali, która gwarantuje użytkowanie przyczepy przez długie lata. Przyczepki podłodziowe przygotowaliśmy w wielu wariantach długości oraz szerokości. Dzięki temu każdy właściciel skuterów wodnych, łodzi lub jachtu może dobrać idealnie dopasowaną przyczepę pod swoje wymagania. W naszym asortymencie posiadamy przyczepki podłodziowe z jedną, dwiema lub trzema osiami oraz możliwość wyboru wersji hamowanej lub niehamowanej. Dzięki nowoczesnej osi AL-KO lub KNOTT przyczepy podłodziowe są bardzo zwrotne i zapewniają bardzo dobre warunki jezdne. Ruchoma tylna belka jest nie tylko łatwa w demontażu, ale również spełnia funkcję regulującą długość przyczepy podłodziowej pozwalając na umieszczenie na niej jeszcze większej łodzi w razie potrzeby.


Przyczepy do łodzi

Wszystkie modele przyczep do łodzi wyposażone są w oś z wodoszczelnymi łożyskami oraz system szybkiego demontażu tylnej belki oświetleniowej. Lampy w przyczepach do łodzi również są wodoodporne, dzięki czemu mają ochronę przed zwarciem i uszkodzeniem instalacji. Dodatkowo w skład wyposażenia przyczep do łodzi wchodzi dziobnica z wciągarką, dwie rolki denne oraz podpory boczne. Opcjonalnie w przyczepach do łodzi może zostać zamontowane koło podporowe lub stopka podporowa, ułatwiające manewrowanie i postój przyczepy odłączonej od auta.

 

Przyczepki do łodzi wędkarskich

Przyczepki do łodzi wędkarskich są świetnym sposobem dla wędkarzy, aby przetransportować swoją łódź w miejsce połowów. Przemyślana konstrukcja naszych przyczepek podłodziowych zapewnia bezpieczny transport i stabilność jazdy w każdych warunkach pogodowych. Zamocowane rolki w przyczepce pomagają na komfortowy rozładunek i załadunek łodzi. Zamawiając u nas przyczepkę nie musisz przechodzić monotonnego procesu nabycia odpowiednich dokumentów do jej rejestracji. Dostarczymy do ciebie przyczepkę podłodziową z kompletem niezbędnych dokumentów gotową do rejestracji. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany co do naszych produktów i masz pytanie chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

pixel