Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy trzyosiowe

Liczba znalezionych towarów: 1

Przyczepy trzyosiowe z hamulcem najazdowym są odpowiednie dla firm budowlanych i ciężkich załadunków.  Oferowane przyczepy to solidne konstrukcje zapewniające długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Błyskawiczna wysyłka, komplet dokumentów i renomowany producent UNITRAILER zapewnia 100% satysfakcji z zakupionej przyczepy. 

Przyczepy trzyosiowe

Przyczepy 3 osiowe

Przyczepy 3 osiowe produkowane są przez renomowaną markę Martz. Charakteryzują się trzema osiami wykonanymi z bardzo dobrej jakości stali przez niemieckich producentów AL-KO lub KNOTT. Przyczepy trzyosiowe są wyposażone w opony przystosowane do przewozu towarów ciężkich. Solidna stalowa konstrukcja przyczep gwarantuje dużą ładowność, a mocne uchwyty do mocowania ładunku zapewniają bezpieczeństwo przewożonych towarów. Dopuszczalna Masa Całkowita przyczep trzyosiowych może wynosić nawet do 3500 kg! Wszystkie przyczepy trzyosiowe są hamowane, skutkiem tego mamy pewność, że przyczepa nie stoczy się w czasie postoju, a droga hamowania auta z przyczepą będzie krótsza.


Przyczepy trzyosiowe

W naszym sklepie masz opcję zamówienia przyczepy z siłownikiem do kiprowania oraz wciągarką, daje to komfort przy wprowadzaniu pojazdów na platformę. Dodatkowo masz możliwość wyposażenia wszystkich oferowanych przez nas przyczep trzyosiowych w automatyczne koło podporowe i koło zapasowe pomocne w razie uszkodzenia ogumienia. W każdej chwili masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci zabezpieczenia antykradzieżowego lub pasów transportowych. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielimy wszystkich informacji i wszystko wytłumaczymy.

pixel