Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy z burtami siatkowymi

Liczba znalezionych towarów: 27

Przyczepy z burtami siatkowymi montowanymi dodatkowo na podstawowych lub dodatkowych burtach. Przydatne szczególnie przy przewożeniu gałęzi, czy innych gabarytowych towarów, które normalnie nie zmieściłyby się na przyczepie. Burty są dopasowane do naszych przyczep i demontowalne w dowolnym momencie. Przyczepy dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce i Europie w ciągu 24h od zamówienia wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami do rejestracji.

"Przyczepy

Przyczepy siatkowe

Przyczepy z burtami siatkowymi dostępne są w naszym sklepie w 3 różnych rozmiarach: 150x106, 200x106 oraz 200x125 cm. Dzięki temu możesz wybrać przyczepę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Burty siatkowe, które do nich produkujemy są tworzone na wymiar, by idealnie pasowały podczas zakładania. Do ich montażu na przyczepie wystarczą jedynie dwa klucze, a całość zajmuje maksymalnie kilka minut.

Przyczepy wyposażone w burty siatkowe są wykorzystywane przez cały rok. Jeśli chcesz przewozić rzeczy, które wymagają wyższej powierzchni transportowej możesz wykorzystać do tego właśnie dodatkowe burty siatkowe. Są wykonane z bardzo wytrzymałej ocynkowanej stali, więc możesz o nie zaczepić lub oprzeć różnego rodzaju towary.


Przyczepy z nadstawkami siatkowymi

Przyczepy z nadstawkami siatkowymi najlepiej zamawiać w pełnym komplecie już na etapie wyboru przyczepy. Ich gabaryty sprawiają bowiem, że późniejsza wysyłka będzie bardziej kosztowna, a decydując się na nie już podczas zakupu przyczepy oszczędzasz sporą kwotę. Jeśli podczas któregoś z transportów nie będziesz ich potrzebował po prostu zdejmiesz je i zostawisz w garażu lub składziku.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel