Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy z plandeką płaską

Liczba znalezionych towarów: 50

Przyczepy z plandeką płaską zabezpieczającą powierzchnię transportową przed deszczem, śniegiem, kurzem, błotem oraz wypadnięciem z przyczepy podczas jazdy. Nasze przyczepy z plandeką są dostępne w różnych rozmiarach i z DMC do 750 kg. Dostarczamy je w dowolne miejsce w Polsce lub Europie prosto z naszej fabryki ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami do rejestracji.

Przyczepy z plandeką

Przyczepy samochodowe z plandeką

Przyczepy samochodowe z plandeką płaską są kupowane przez osoby, które chcą zapewnić ochronę przewożonym na ich powierzchni transportowej rzeczom. Przy podstawowych wersjach przyczep przewożony na nich towar jest nieosłonięty. Sprawia to, że ładunek jest narażony na wszelkie warunki atmosferyczne, a także kurz i np. błoto, które może go zabrudzić podczas jazdy.

Kupując przyczepy lekkie z plandeką płaską zabezpieczamy się przed tego typu okolicznościami za bardzo niewielką cenę. Nieprzemakalne wysokiej jakości plandeki płaskie są bowiem stosunkowo tanie. Te, które są dostępne w naszym sklepie internetowym zostały dostosowane by idealnie pasować do naszych przyczep i pokrywać całą przestrzeń ładunkową.


Zakładanie plandeki płaskiej na przyczepy

Dzięki odpowiednim wymiarom plandeki oraz elastycznej lince opończy zakładanie jej na przyczepy jest niezwykłe łatwe i trwa zaledwie kilkanaście sekund. Wystarczy założyć plandekę na przednią burtę, a następnie dopasowywać ją przez całą jej długość aż do zaczepienia na rogach tylnej burty. Tak założoną plandekę należy następne naciągnąć przeciągając przez znajdujące się w niej otwory linkę opończy, a następnie naciągając ją możliwie mocno i zaczepiając na chwytki naburtowe znajdujące się na przyczepach.

Do minusów przyczep wyposażonych w plandekę płaska możemy zaliczyć ograniczenie możliwej wysokości transportowej maksymalnie do wysokości burt. Jeśli chodzi o nasze przyczepy, to ich możliwość ładunkowa wyniesie wtedy 32 cm. Kiedy jednak potrzebujesz wyższej plandeki zdecyduj się na wersję z dodatkowym stelażem i plandeką wysoką. Wtedy otrzymasz nawet dodatkowe 80 cm wysokości.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel