Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy ze stelażem

Liczba znalezionych towarów: 37

Przyczepy ze stelażem o wysokości 40 cm lub 80 cm oraz wodoodpornym pokrowcem. To najpopularniejsza wersja naszych przyczep ze względu na ogromną użyteczność. Wszystkie przyczepy ze stelażem mają uchylną burtę oraz pokrowiec z tyłu. Dostarczamy je kurierem w dowolne miejsce w Polsce lub Europie w 24h od złożenia zamówienia wraz z kompletem dokumentów do rejestracji.

Przyczepy ze stelażem

Przyczepy z wysokim stelażem

Przyczepy samochodowe ze stelażem są jednymi z najpopularniejszych przyczep spotykanych na drogach. Są szczególnie popularne dlatego, że kupując właśnie taką wersję przyczep oszczędzamy sobie wielu kłopotów np. podczas burzy, czy śnieżycy. Plandeka z wysokim stelażem nie tylko zabezpiecza przewożone towary przed deszczem, słońcem lub śniegiem ale także chroni powierzchnię transportową. Ta ostatnia w przeciwieństwie do przewożonych rzeczy narażona jest na niszczenie także, gdy stoi niezaładowana. Przyczepy z wysokim stelażem rozwiązują ten problem sprawiając, że ich podłoga będzie w bardzo dobrym stanie zdecydowanie dłużej.


Przyczepy ze stelażem i plandeką wysoką

Mimo tego, że przyczepy ze stelażem prawie zawsze użytkowane są właśnie w tej formie, to sam stelaż z plandeką są elementami dodatkowymi, które można ściągnąć i rozmontować gdyby wystąpiła taka potrzeba. Nie są na stałe połączone z przyczepą i ich demontaż jest bardzo prosty, by nie zajmował wiele czasu i można go było wykonać jedynie przy użyciu dwóch kluczy.

W przyczepach ze stelażem bardzo ważny jest odpowiedni kształt oraz wysokość stelaża. W naszym sklepie znajdziesz przyczepy ze stelażem dwuspadowym. Dzięki temu kształtowi deszcz i śnieg swobodnie spadają z górnej części plandeki podczas jazdy. Im wyższy stelaż tym większe opory powierza, a co za tym idzie większe spalanie ciągnącego przyczepkę auta. Dostępne w UNITRAILER przyczepy ze stelażem mają wysokość 40 lub 80 cm, dzięki czemu przyczepki nie wystają ponad bryłę większości samochodów sprawiając, że podłączone są niemal niewyczuwalne na trasie.

pixel