Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy ze stelażem

Liczba znalezionych towarów: 42

Darmowa wysyłka przyczepy kurierem

Przyczepy ze stelażem o wysokości 40 cm lub 80 cm oraz wodoodpornym pokrowcem. To najpopularniejsza wersja naszych przyczep ze względu na ogromną użyteczność. Wszystkie przyczepy ze stelażem mają uchylną burtę oraz pokrowiec z tyłu. Dostarczamy je kurierem w dowolne miejsce w Polsce lub Europie w 24h od złożenia zamówienia wraz z kompletem dokumentów do rejestracji.

Przyczepy ze stelażem

Przyczepy z wysokim stelażem

Przyczepy samochodowe ze stelażem są jednymi z najpopularniejszych przyczep spotykanych na drogach. Są szczególnie popularne dlatego, że kupując właśnie taką wersję przyczep oszczędzamy sobie wielu kłopotów np. podczas burzy, czy śnieżycy. Plandeka z wysokim stelażem nie tylko zabezpiecza przewożone towary przed deszczem, słońcem lub śniegiem ale także chroni powierzchnię transportową. Ta ostatnia w przeciwieństwie do przewożonych rzeczy narażona jest na niszczenie także, gdy stoi niezaładowana. Przyczepy z wysokim stelażem rozwiązują ten problem sprawiając, że ich podłoga będzie w bardzo dobrym stanie zdecydowanie dłużej.


Przyczepy ze stelażem i plandeką wysoką

Mimo tego, że przyczepy ze stelażem prawie zawsze użytkowane są właśnie w tej formie, to sam stelaż z plandeką są elementami dodatkowymi, które można ściągnąć i rozmontować gdyby wystąpiła taka potrzeba. Nie są na stałe połączone z przyczepą i ich demontaż jest bardzo prosty, by nie zajmował wiele czasu i można go było wykonać jedynie przy użyciu dwóch kluczy.

W przyczepach ze stelażem bardzo ważny jest odpowiedni kształt oraz wysokość stelaża. W naszym sklepie znajdziesz przyczepy ze stelażem dwuspadowym. Dzięki temu kształtowi deszcz i śnieg swobodnie spadają z górnej części plandeki podczas jazdy. Im wyższy stelaż tym większe opory powierza, a co za tym idzie większe spalanie ciągnącego przyczepkę auta. Dostępne w UNITRAILER przyczepy ze stelażem mają wysokość 40 lub 80 cm, dzięki czemu przyczepki nie wystają ponad bryłę większości samochodów sprawiając, że podłączone są niemal niewyczuwalne na trasie.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel