Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wyposażenie dodatkowe przyczep

Liczba znalezionych towarów: 98

Wyposażenie dodatkowe do przyczep samochodowych: pokrowce, stelaże, burty bis, burty siatkowe do wszystkich modeli przyczep UNITRAILER.

Wyposażenie do przyczep samochodowych

Stelaże do przyczep samochodowych

Stelaże do przyczepek samochodowych to konstrukcje pozwalające na podwyższenie powierzchni transportowej przyczepy i założenie na niej plandeki ochronnej. Stelaże mają różną wysokość w zależności od potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz płaskie stelaże do przyczep jak i stelaże o wysokości od 40 do 140 cm. Stelaże wykonywane są na wymiar i pasują do przyczep marki UNITRAILER. Standardowo sprzedajemy je w zestawie z plandeką ale jeśli zajdzie taka potrzeba możemy je również zaoferować jako samodzielny produkt.

Plandeki do przyczepek samochodowych

Plandeki do przyczepek muszą być uszyte na wymiar stelaża lub powierzchni transportowej w przypadku plandek płaskich. Ich zadaniem jest ochrona towarów załadowanych na przyczepce przed warunkami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, wiatrem, czy słońcem. Wykonane z nieprzemakalnego materiału pozwalają na przewożenie każdego typu towarów na przyczepie w sposób bezpieczny bez względu na pogodę panującą na zewnątrz. Plandeki przyczepiane są do burt przyczepy za pomocą specjalnej linki elastycznej nakładanej na zaczepy opończe. Dzięki temu są zawsze idealnie naciągnięte, a ich zakładanie i zdejmowanie jest błyskawiczne.

Dodatkowe burty do przyczep

Burty bis lub burty siatkowe, to kolejny z bardzo przydatnych elementów wyposażenia dodatkowego przyczep samochodowych. Dodatkowe burty do przyczep zwiększają powierzchnię transportową przyczepki pozwalając na załadunek większej ilości towaru. Burty bis to dodatkowy zestaw 4 burt wykonanych z blachy giętej. Są identyczne jak te zastosowane standardowo w przyczepce. Burty siatkowe są inną konstrukcją, która pozwala na lepsze przewożenie różnych materiałów np. liści, czy gałęzi. Na każdy typ burt dodatkowych można założyć również stelaż lub plandekę tworząc kompletny zestaw i znacząco zwiększając możliwości przyczepki.
pixel