Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wyposażenie dodatkowe przyczep

Liczba znalezionych towarów: 7

Wyposażenie dodatkowe do przyczep samochodowych: pokrowce, stelaże, burty bis, burty siatkowe do wszystkich modeli przyczep UNITRAILER.

Wyposażenie do przyczep samochodowych

Stelaże do przyczep samochodowych

Stelaże do przyczepek samochodowych to konstrukcje pozwalające na podwyższenie powierzchni transportowej przyczepy i założenie na niej plandeki ochronnej. Stelaże mają różną wysokość w zależności od potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz płaskie stelaże do przyczep jak i stelaże o wysokości od 40 do 140 cm. Stelaże wykonywane są na wymiar i pasują do przyczep marki UNITRAILER. Standardowo sprzedajemy je w zestawie z plandeką ale jeśli zajdzie taka potrzeba możemy je również zaoferować jako samodzielny produkt.

Plandeki do przyczepek samochodowych

Plandeki do przyczepek muszą być uszyte na wymiar stelaża lub powierzchni transportowej w przypadku plandek płaskich. Ich zadaniem jest ochrona towarów załadowanych na przyczepce przed warunkami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, wiatrem, czy słońcem. Wykonane z nieprzemakalnego materiału pozwalają na przewożenie każdego typu towarów na przyczepie w sposób bezpieczny bez względu na pogodę panującą na zewnątrz. Plandeki przyczepiane są do burt przyczepy za pomocą specjalnej linki elastycznej nakładanej na zaczepy opończe. Dzięki temu są zawsze idealnie naciągnięte, a ich zakładanie i zdejmowanie jest błyskawiczne.

Dodatkowe burty do przyczep

Burty bis lub burty siatkowe, to kolejny z bardzo przydatnych elementów wyposażenia dodatkowego przyczep samochodowych. Dodatkowe burty do przyczep zwiększają powierzchnię transportową przyczepki pozwalając na załadunek większej ilości towaru. Burty bis to dodatkowy zestaw 4 burt wykonanych z blachy giętej. Są identyczne jak te zastosowane standardowo w przyczepce. Burty siatkowe są inną konstrukcją, która pozwala na lepsze przewożenie różnych materiałów np. liści, czy gałęzi. Na każdy typ burt dodatkowych można założyć również stelaż lub plandekę tworząc kompletny zestaw i znacząco zwiększając możliwości przyczepki.
pixel