Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zawiesia pasowe

Liczba znalezionych towarów: 10

Zawiesia pasowe do transportowania i zabezpieczania ładunków. Różne długości i wytrzymałość na obciążenia. Szybka wysyłka. Zgodne z normą europejską EN1492-1: 2000, posiadają certyfikaty GS i TUV.

zawiesia pasowe

Zawiesia dźwigowe

Zawiesia dźwigowe wykorzystuje się przy transporcie różnego rodzaju materiałów, które wymagają opasania do podniesienia lub przesunięcia np. palet, ciężkich bel lub innych ciężkich przedmiotów. Ich zaletą jest możliwość bardzo szybkiego chwycenia przedmiotu bez konieczności znalezienia punktu do zaczepienia. Z tego względu są używane przy przeładunkach, na budowach i w magazynach. Zawiesia pasowe mogą mieć wytrzymałość do kilku ton oraz długość kilku metrów. Przy przenoszeniu różnych towarów stosuje się zazwyczaj kilka zawiesi jednocześnie co pozwala na stabilne i kontrolowane manewrowanie towarem.Zawiesia poliestrowe

Zawiesia poliestrowe, które oferujemy w naszym sklepie pochodzą od polskiego producenta i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty. Wysoki współczynnik bezpieczeństwa 7:1 potwierdza ich najwyższą jakość oraz wytrzymałość. Idealnie sprawdzą się w przypadku delikatnych towarów, których nie uszkodzi gładka powierzchnia poliestrowego zawiesia. Na zakończeniu posiadają najbardziej uniwersalne zakończenia pętlowe. Zawiesia pasowe łatwo odróżnić po kolorze fioletowym, żółtym lub zielonym, który określa ich parametry i pozwala wybrać odpowiednie zawiesie do swoich potrzeb.

pixel