Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Fabrilcar by Aspöck

Liczba znalezionych towarów: 3

Austriacki producent lamp do pojazdów wraz z marką Fabrilcar oferuje rozszerzoną ofertę świateł premium. Dzięki współpracy obu tych marek, producenci przedstawiają szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań świateł w technologii LED. Fabrilcar stawia na atrakcyjne ceny prezentując wysokiej jakości oświetlenie i elektrykę. Światła LED są nie tylko oszczędniejsze, ale również trwalsze, co znacznie wydłuża ich wydajność. Są dużo mniejszym obciążeniem dla alternatora w trakcie ich działania. Wszystkie dostępne światła LED posiadają odpowiednią homologację. Jej potwierdzeniem jest znak E na produktach, który zaświadcza, że można ich używać na drogach publicznych. Stawiając na nowoczesność, solidny produkt i korzystne ceny zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną w naszym sklepie.

Fabrilcar by Aspock

Światła LED od producenta Fabrilcar by Aspöck

W naszym katalogu oferujemy światła w technologii LED 4, 6 oraz 7-funkcyjne. Decydując się na zestaw 4-funkcyjny otrzymasz światła, takie jak: światło pozycyjne tylne, światło stopu, kierunkowskazy oraz czerwone światło odblaskowe. Jest to podstawowa wersja, która zapewni odpowiednią widoczność przyczepy lekkiej na drodze. Obowiązkowo należy zamontować światła obrysowe przy pojazdach ciężarowych, oraz w przyczepach i naczepach, których masa całkowita jest większa niż 3,5 tony, ale nie przekracza 10 ton, a także w przyczepach oraz naczepach, których masa całkowita przekracza 10 ton. Wynika to z faktu, że innym kierowcom może być ciężko, aby ocenić gabaryty pojazdu, dlatego światła obrysowe mają im to ułatwić. W naszej ofercie w lampach 7-funkcyjncyh posiadamy światło obrysowe boczne. Pełna gama zestawu świateł nie tylko pozwala na ciągnięcie przyczepki w trudnych warunkach pogodowych, ale również informuje kierowców o wielkości posiadanego pojazdu ciężarowego.

 

Fabrilcar by Aspöck części do przyczep

Zachęcamy do skorzystania z dostępnych części od firmy Fabrilcar by Aspöck. Wiemy, że ich towary są solidne i wykonane z dużą starannością. Stale urozmaicają swój katalog prezentując nowe części. W naszym sklepie również przedstawiamy „nowości” od tego producenta. Każdą lampę można kupić online lub za pośrednictwem telefonu. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz modelu, którego poszukiwałeś z działu oświetlenie – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie sprowadzić poszukiwany produkt w ciągu kilku dni. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h od zamówienia. Po otrzymaniu zakupionego produktu przysługuje 30 dni na jego zwrot bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

pixel