Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Części serwisowe i akcesoria do kół

Liczba znalezionych towarów: 10

Akcesoria do kół oraz akcesoria do felg to niepozorne, ale niezwykle ważne elementy. To między innymi śruby, nakrętki, dystanse, a także wsporniki, kliny pod koła, blokatory. Są niezbędne do prawidłowego montażu, funkcjonowania oraz ochrony koła.


Akcesoria do kół

Wybór odpowiednich akcesoriów do kół samochodowych oraz kół przyczep jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, trwałości oraz estetyki pojazdu. Poniżej przedstawiamy listę niezbędnych akcesoriów, które każdy właściciel samochodu i przyczepy powinien posiadać.


  • Śruby do kół i nakrętki - służą do mocowania koła do piasty pojazdu. Są to podstawowe elementy zabezpieczające połączenia koła z pojazdem.
  • Zawory do kół - niezbędne do utrzymania odpowiedniego ciśnienia powietrza w oponach, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo, ekonomikę jazdy oraz komfort.
  • Kołpaki - choć mogą być postrzegane jako element dekoracyjny, to również chronią centralną część koła, w tym piastę i śruby, przed zanieczyszczeniami i korozją.

Akcesoria do felg

Akcesoria do felg nie tylko zwiększają bezpieczeństwo jazdy, ale także mogą znacząco wpłynąć na wygląd twojego pojazdu i przyczepy. Poniżej przedstawiamy przegląd kluczowych akcesoriów do felg, które mogą znacznie poprawić funkcjonalność i estetykę pojazdu.


  • Śruby do felg i nakrętki - są podstawą bezpiecznego zamocowania koła do pojazdu. Ważne jest, aby wybierać produkty wysokiej jakości, które są kompatybilne z typem twoich felg, szczególnie jeśli chodzi o felgi aluminiowe. Śruby do alufelg są zaprojektowane tak, aby pasować do specyficznych otworów montażowych felg aluminiowych, co zapewnia odpowiednie przyleganie i stabilność.
  • Dystanse do felg - używane do korekty położenia koła względem nadwozia, mogą wpływać na zachowanie pojazdu podczas jazdy, a także na estetykę. Wybierając dystanse do felg, zwróć uwagę na ich grubość oraz materiał wykonania, tak aby pasowały one do specyfikacji twojego samochodu oraz rodzaju felg.
  • Dekielek na piastę koła nie tylko dodaje estetyki, ale również chroni piastę przed zanieczyszczeniami.
  • Zawory są niezbędne do utrzymania właściwego ciśnienia w oponach. Wysokiej jakości zawory zapewniają nie tylko trwałość i odporność na korozję, ale także mogą być elementem ozdobnym felgi.
  • Nakładki ochronne na felgi są zaprojektowane w celu ochrony obrzeża felgi przed uszkodzeniami, takimi jak zarysowania czy otarcia, które mogą powstać podczas parkowania przy krawężnikach.

Wspornik do montażu kół, kliny pod koła, blokatory kół

Wspornik do montażu kół jest niezastąpionym narzędziem, które znacznie ułatwia proces montażu i demontażu kół w samochodach osobowych, dostawczych, a także w przyczepach. Jego głównym zadaniem jest stabilizacja koła podczas przykręcania lub odkręcania śrub, co zapewnia nie tylko większą wygodę pracy, ale także bezpieczeństwo.


Kliny pod koła są podstawowym akcesorium bezpieczeństwa dla każdego posiadacza przyczepy. Mają one za zadanie zabezpieczyć przyczepę przed niechcianym stoczeniem się lub przesunięciem, zwłaszcza na nierównym terenie lub podczas postojów na pochyłościach.


Blokatory kół służą do zabezpieczania przyczepy przed kradzieżą, blokując koła w taki sposób, aby uniemożliwić ich obracanie. Stanowią więc nie tylko środek bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu przemieszczeniu, ale również skuteczną ochronę antykradzieżową.


Sprawdź naszą ofertę, w której znajdują się wszystkie najlepsze akcesoria na rynku. W sklepie Unitrailer znajdziecie wiele akcesoriów do kół przyczep np. śruby do montażu kół, kliny pod koła, blokatory kół.

pixel