Darmowa dostawa od 500,00 zł

Lampy obrysowe do przyczep

Liczba znalezionych towarów: 91

Lampy obrysowe tradycyjne oraz LED do przyczepki, lawety, przyczepy kempingowej. Światła obrysowe biało-czerwone, białe i pomarańczowe producentów FRISTOM, ASPÖCK, HORPOL i UNITRAILER. Obrysówki najwyższej jakości do łatwego montażu z błyskawiczną wysyłką dostępne od ręki.

Lampy obrysowe obrysówki LED

Światła obrysowe do przyczepki

Światła obrysowe w przyczepce samochodowej, naczepie oraz innych pojazdach mechanicznych muszą być używane według kryteriów ściśle określonych przez europejską normę znajdującą się w regulacji ECE 48. Światła obrysowe mają zapewnić odpowiednią widoczność, a zarazem bezpieczeństwo zarówno na drodze, jak również podczas postoju. W naszym sklepie znajdziesz obrysówki, które spełniają wszystkie wymagania homologacyjne i są przeznaczone we wszelkiego rodzaju przyczepach.

Obrysówki LED do przyczep

Lampy obrysowe LED dzięki swojej diodowej budowie są dużo bardziej wytrzymałe i ich okres ciągłego świecenia wynosi nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin. Dobre obrysówki pomagają w czasie jazdy z przyczepą po zmroku, ponieważ pozwalają na dokładne widzenie całego obrysu przyczepy. Dzięki temu każdy manewr jest dużo łatwiejszy i bardziej precyzyjny. W zależności od typu przyczepy stosowane są zwykłe lampki obrysowe montowane bezpośrednio na przyczepie lub światła obrysowe na ramieniu elastycznym wykonanym z gumy. Wyróżnia się też światła obrysowe przednie, boczne oraz tylne. Każdy z tych typów lamp znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Lampy obrysowe do lawety

Oświetlenie lawety jest bardzo często kontrolowane przez wszelkiego rodzaju służby podczas kontroli drogowych. Lampy obrysowe do lawety są szczególnie przydatne ze względu na wielkość przyczep samochodowych oraz warunki, w których pracują. Bardzo często są to niesprzyjające warunki gdzieś na środku drogi lub ciasnego placu, gdzie widoczność obrysu lawety jest kluczowa do pełnego powodzenia i bezpieczeństwa załadunku lub wyładunku.
pixel