Oferta Specjalna

Kariera

kariera w UNITRAILER.PL

UNITRAILER tworzą ludzie z pasją. Zajmujemy się sprzedażą przyczep samochodowych, części oraz akcesoriów do nich. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w młodym zespole i chcesz mieć wpływ na to jak będzie rozwijał się nasz sklep - dołącz do nas! Obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży/obsługi klienta w sklepie internetowym z językiem czeskim/słowackim

Miejsce pracy: Świdnik

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji handlowej
  • realizacja zamówień
  • prowadzenie korespondencji handlowej z klientami
  • sporządzanie sprawozdań handlowych w zakresie wykonywanych działań
  • efektywna działalność handlowa mająca na celu pozyskanie nowych klientów
  • prowadzenie działań promocyjnych firmy
  • podporządkowywanie działań celom wytyczonym poprzez politykę firmy

Wymagania:

  • płynna znajomości j. czeskiego lub słowackiego (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe, ewentualnie 5 rok studiów,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doskonała znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego lub włoskiego

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i awansu
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zgłoszenia zawierające CV wraz z odpowiednią klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na unitrailer(małpka)unitrailer.pl

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego
  • koordynowanie realizacji zamówień internetowych we współpracy z magazynem
  • bieżąca obsługa faktur i reklamacji
  • wsparcie zespołu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, ewentualnie 5 rok studiów, preferowane kierunki humanistyczne
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego lub włoskiego

Oferujemy:

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego” oraz odpowiednią klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: unitrailer(małpka)unitrailer.pl

Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel