Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Linki hamulcowe do przyczep | cięgno bowdena

Liczba znalezionych towarów: 32

Linki hamulcowe do przyczep z osiami hamowanymi nazywane również linkami lub cięgnem Bowdena. Linki do osi hamowanych firmy AL-KO. Dostępne w różnej długości do wszystkich modeli osi.

Cięgno linka hamulcowa Bowdena

Cięgna Bowdena AL-KO PROFI longlife

Cięgna Bowdena AL-KO PROFI longlife są najnowszą generacją linek hamulcowych przeznaczonych do osi tego producenta. Charakteryzują się znacznie zwiększoną wytrzymałością i odpornością na różne warunki, w których mogą być stosowane. Dzięki temu potrafią wytrzymać kilka do kilkunastu razy dłużej niż linki hamulcowe poprzedniej generacji. Są odpowiednie nawet do przyczep podłodziowych i mogą być zanurzane w wodzie.

Budowa linki hamulcowej Bowdena AL-KO PROFI longlife

Na osłonę cięgna Bowdena AL-KO PROFI longlife składają się: wewnętrzna spirala wzmocniona metalem, spirala Bowdena w powłoce z PCW oraz osłona zewnętrzna ze specjalnego tworzywa umieszczona wewnątrz linki. Uszczelnienie cięgna z pasowaną końcówką z elastomeru zapewnia im wodoszczelność. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pancerza linka Bowdena AL-KO PROFI longlife jest jedną z najbardziej wytrzymałych linek na rynku.
pixel