Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Linki hamulcowe do przyczep | cięgno bowdena

Liczba znalezionych towarów: 31

Linki hamulcowe do przyczep z osiami hamowanymi nazywane również linkami lub cięgnem Bowdena. Linki do osi hamowanych firmy AL-KO. Dostępne w różnej długości do wszystkich modeli osi.

Cięgno linka hamulcowa Bowdena

Cięgna Bowdena AL-KO PROFI longlife

Cięgna Bowdena AL-KO PROFI longlife są najnowszą generacją linek hamulcowych przeznaczonych do osi tego producenta. Charakteryzują się znacznie zwiększoną wytrzymałością i odpornością na różne warunki, w których mogą być stosowane. Dzięki temu potrafią wytrzymać kilka do kilkunastu razy dłużej niż linki hamulcowe poprzedniej generacji. Są odpowiednie nawet do przyczep podłodziowych i mogą być zanurzane w wodzie.

Budowa linki hamulcowej Bowdena AL-KO PROFI longlife

Na osłonę cięgna Bowdena AL-KO PROFI longlife składają się: wewnętrzna spirala wzmocniona metalem, spirala Bowdena w powłoce z PCW oraz osłona zewnętrzna ze specjalnego tworzywa umieszczona wewnątrz linki. Uszczelnienie cięgna z pasowaną końcówką z elastomeru zapewnia im wodoszczelność. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pancerza linka Bowdena AL-KO PROFI longlife jest jedną z najbardziej wytrzymałych linek na rynku.
pixel