Darmowa dostawa od 500,00 zł

Gniazda | wtyczki | przejściówki

Liczba znalezionych towarów: 19

Gniazdo przyczepy 13 lub 7 PIN pozwalające na podpięcie instalacji elektrycznej przyczepki lub lawety do auta. Przejściówki gniazda haka dają możliwość łatwego połączenia auta z przyczepką poprzez adapter montowany na wtyczce.

Gniazdo przyczepy

Adaptery gniazda przyczepy

Adapter gniazda przyczepy określane popularnie jako tzw. redukcja gniazda przyczepki stają się niezbędne, gdy pojazd, którym chcemy ciągnąć przyczepkę ma inną liczbę PIN w gnieździe niż instalacja elektryczna przyczepy lub lawety. Odpowiednie podłączenie wiązki elektrycznej jest wymagane do działania świateł. Jeśli więc chcemy uniknąć mandatu za brak świateł adapter gniazda jest wyposażeniem niezbędnym bez którego nie powinniśmy wyruszać w podróż z przyczepą bądź lawetą.

Przejściówka gniazda przyczepy

W przypadku przejściówki na 7 PIN mamy do czynienia z instalacją, która nie posiada światła cofania, które według europejskich standardów nie musi być montowane w przyczepkach lekkich z DMC do 750 kg. Wtyczka 13 PIN stosowana jest w większych przyczepach lub lawetach i pozwala na obsługę wszystkich funkcji wiązki elektrycznej. Oferowane w naszym sklepie adaptery mają obudowy wykonane z wysokiej jakości plastiku, który jest odporny na różne warunki oraz nawet bardzo częste podłączanie i odłączanie. Jeśli nie wiesz jaki adapter do gniazda wybrać skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści podpowiedzą Ci odpowiedni produkt.
pixel