Darmowa dostawa od 500,00 zł

Osie do przyczep samochodowych, amortyzatory osi, cięgna bowdena, szczęki hamulcowe

Liczba znalezionych towarów: 224

Osie do przyczep oraz amortyzatory renomowanych producentów AL-KO i KNOTT w wersji hamowanej lub niehamowanej w wielu rozmiarach i różnych rozstawach śrub montażowych. Do sprzedawanych osi skrętnych posiadamy dedykowane linki hamulcowe, uchwyty, szczęki hamulcowe oraz amortyzatory. Zobacz naszą ofertę osi do przyczep oraz amortyzatorów osi przyczepki.

osie do przyczep, cięgno bowdena, amortyzatory osi

Osie do przyczep AL-KO i KNOTT

Osie do przyczep są jednym z najważniejszych elementów w całej konstrukcji przyczepy. To od nich zależy wytrzymałość, prowadzenie oraz DMC przyczepki. Na przestrzeni ostatnich lat najwięksi producenci osi do przyczep AL-KO oraz KNOTT wprowadzili nowoczesne rozwiązania, które pozwoliły zastąpić stare osie oparte głównie o resory współczesnymi produktami. Obecnie produkowane i montowane w przyczepach osie, to głównie osie skrętne uresorowane na wałkach skrętnych np. oś do przyczepki model VG7 750 kg. Dostępne są w dwóch wersjach: osie niehamowane do przyczep i osie hamowane do przyczep. Cechuje je lepsze tłumienie nierówności na drodze nawet przy małym załadunku, bardzo dobre prowadzenie oraz wytrzymałość, która pozwala na wykorzystanie ich w przyczepie przez wiele lat. Jeśli nie znalazłeś odpowiednich osi do swojej przyczepy skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail, a sprowadzimy ją dla Ciebie na specjalne zamówienie byś mógł znów cieszyć się sprawną i bezpieczną przyczepą.

Cięgna bowdena - linki hamulcowe AL-KO

Ciegna bowdena produkowane przez firmę AL-KO sprawdzą się idealnie w każdej przyczepie hamowanej. W naszym sklepie oferujemy linki hamulcowe do różnych urządzeń najazdowych. Dzięki temu bez problemu znajdziesz takie, które będzie pasować do Twojej przyczepy. Od poprawnego wyboru i podłączenia linek zależy Twoje bezpieczeństwo, dlatego warto skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiednie cięgna bowdena do danego modelu przyczepy. Llinki hamulcowe, które oferujemy wykonane są ze specjalnych materiałów, które są odporne na wodę, kurz, piasek oraz inne rzeczy, na które możesz natknąć się na drodze. Nie straszne są im również warunki atmosferyczne i trzymanie pod chmurką. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu drogowego. Cięgna bowdena zużywają się jak każda inna część, dlatego co jakiś czas warto je wymienić.

Amortyzatory osi przyczepki

Amortyzatory osi przyczepki AL-KO i KNOTT pomagają osiom tłumić wszystkie nierówności na drodze. Jeśli zależy Ci na najwyższym komforcie podczas jazdy z załadunkiem oraz bez niego, to oparcie zawieszenia przyczepki na osi z amortyzatorami będzie najlepszym wyborem. Amortyzatory osi należy konfigurować według DMC. Zazwyczaj producenci oznaczają wytrzymałość danego typu amortyzatorów poprzez różne kolory. Sprawdź, który amortyzator odpowiada osiom zastosowanym w Twojej przyczepie lub zapytaj o pomoc naszych ekspertów, którzy doradzą odpowiedni produkt.
pixel