Darmowa dostawa od 500,00 zł

Podpory i podnośniki korbowe

Liczba znalezionych towarów: 15

Podpory do przyczep do podtrzymywania dyszla przyczepy lub podpory boczne do stabilizacji przyczepy podczas załadunku. Dostępne w zestawach z obejmą mocującą.

Podpory przyczepy

Podpory do przyczepy

Podpory do przyczepy znacznie ułatwiają użytkowanie przyczepy. Podpora dyszla przyczepy pomaga w utrzymaniu go w górze podpierając jego przednią część, gdy przyczepka nie jest podpięta do haka. Korzysta się z nich najczęściej na postoju lub gdy przyczepka jest zaparkowana z załadunkiem pod domem lub w garażu. Dzięki podporom ładunek, który znajduje się na przyczepce nie przechyli się do przodu po odpięciu zaczepu od auta.
Większość przyczep ma nawiercone już przez producenta otwory na zamontowanie podpory. Do jej montażu potrzebna jest jednak również klema, dzięki której podczas jazdy możemy podnieść podporę bez konieczności jej całkowitego demontażu. W naszym sklepie znajdziesz gotowe zestawy składające się z podpory i klemy.

Nogi podporowe do przyczep

Nogi podporowe do przyczep mogą być również stosowane do stabilizacji przyczepy podczas załadunku. W wielu przypadkach podczas załadunku warto stosować zarówno blokatory kół, jak również właśnie nogi podporowe by uzyskać pełną stabilność przyczepy. Powierzchnia transportowa wykonana najczęściej ze sklejki antypoślizgowej utrudnia często załadunek hamując jego wsuwanie. Przyczepka zaczyna się wtedy przesuwać, właśnie a nogi podporowe umożliwiają jej zatrzymanie w miejscu zapewniając jednocześnie większą sztywność całego zestawu.

Stopy do przyczepy

Stopy do przyczepy są jak widzisz bardzo przydatne. Jeśli Twoja przyczepa nie jest jeszcze w nie wyposażona powinieneś wybrać któryś z dostępnych w naszym sklepie zestawów. Mamy w ofercie bardzo wytrzymałe stopy żeliwne oraz stalowe, które sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju przyczep.
pixel