Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Koła podporowe do przyczep i lawet

Liczba znalezionych towarów: 21

Koła podporowe zwyczajne oraz automatyczne, które montowane są do większych przyczep. W naszej ofercie znajdziesz bardzo wytrzymałe koła podporowe WINTERHOFF, AL-KO, KNOTT o średnicy 48 lub 60 mm.

Koła podporowe do przyczep

Koła podporowe do przyczep

Masz przyczepkę podłodziową lub lawetę i poszukujesz praktycznych akcesoriów, które pomogą Ci nią swobodnie manewrować lub zdejmować ją z haka? Postaw na asortyment dostępny na stronie Unitrailer.pl! Koła podporowe dostępne w naszym sklepie internetowym to produkty spełniające najwyższe standardy jakości, które wykonano z wytrzymałych materiałów, o stabilnej konstrukcji i pozwalające na utrzymanie dużego obciążenia. Nasze koła podporowe mają regulowaną wysokość, dzięki czemu można je łatwo dopasować do konkretnych potrzeb. Nie wymagają stosowania obejmy, wyposażone są w specjalne uchwyty montażowe, które ułatwiają ich przymocowanie do przyczepy. Oczekujesz wysokiej jakości produktów i bezpieczeństwa użytkowania? Akcesoria dostępne w naszej ofercie pozwalają na swobodne manewrowanie przyczepką podłodziową lub lawetą – spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Koła manewrowe do przyczepki

Zastanawiasz się, jakie zalety posiada asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym? Oferujemy jedynie oryginalne koła podporowe od najlepszych producentów (np. Winterhoff), dzięki czemu masz pewność, że produkty będą Ci służyć przez długi czas i pozostaną w nienaruszonym stanie. Ciągle poszerzamy zakres dostępnego asortymentu, żeby dostarczać naszym klientom nowoczesne akcesoria, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. W sprzedaży znajdziesz między innymi koła podporowe o średnicy 50 mm i 60 mm, a także koła montowalne na standardowej klemie lub automatyczne. Jeżeli nie znalazłeś produktu, który spełnia Twoje oczekiwania, możemy sprowadzić koła podporowe na indywidualne zamówienie! Już teraz sprawdź naszą ofertę i zobacz, co możemy Ci zaoferować w naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym Unitrailer.pl!

pixel