Darmowa dostawa od 500,00 zł

Felgi do przyczepy

Liczba znalezionych towarów: 18

Wytrzymałe felgi do przyczep samochodowych w wielu wariantach i rozmiarach. Felgi stalowe do wszystkich rodzajów przyczep z błyskawiczną wysyłką.

felgi do przyczepy

Felgi do przyczepki

Felgi do przyczepki muszą charakteryzować się bardzo dużą wytrzymałością. Wykonanie z mocnej stali pozwala im być odpornymi na wszelkiego rodzaju uszkodzenia powstające np. przy wjeździe w na krawężnik lub głębszy ubytek w jezdni. W przypadku niezaładowanej przyczepki nawet dla zwykłych felg nie stanowiłoby to większego problemu jednak sytuacja zmienia się, gdy przyczepa jest załadowana do swoich maksymalnych wartości ładowności. Właśnie wtedy zaczyna liczyć się klasa felgi, która musi wytrzymać dodatkowe kilkaset lub nawet kilka tysięcy kilogramów.

Felgi do lawet

Felgi do lawet muszą po pierwsze być dostosowane pod względem otorów na śruby montażowe do danej osi, a następnie znajdować się w przedziale nośności dla danego DMC lawety. W zależności od tego czy potrzebne Ci są felgi do szwajcarki lub do nowocześniejszej i niższej konstrukcji lawety musisz wybrać odpowiedni model. Obecnie najpopularniejszym rozmiarem do nowoczesnych lawet są felgi 10 cali. Do starszych lawet tzw. szwajcarek polecane są felgi 13 lub 14 calowe.

pixel