Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy dwuosiowe

Liczba znalezionych towarów: 19

Przyczepy dwuosiowe lekkie oraz z hamulcem w wielu różnych rozmiarach. Dwuosiowe przyczepy to mocne konstrukcje zapewniające długotrwałe bezproblemowe użytkowanie. W naszej ofercie znajdziesz dwuosiówki do różnych zastosowań: bagażowe, transportowe, podłodziowe, budowlane i lawety z możliwością domówienia wszystkich akcesoriów np. stelaża z plandeką, czy wspornika koła zapasowego.

Przyczepy dwuosiowe

Przyczepy z dwiema osiami

Przyczepki dwuosiowe występują w gamie niemalże każdego producenta. Ze względu na swoją zwiększoną wytrzymałość są rekomendowane do szczególnie intensywnego wykorzystywania. Przyczepy z dwiema osiami mogą przewozić różnego typu towary, slużyć jako laweta, przyczepa podłodziowa, czy przyczepa do przewożenia maszyn budowlanych. Ich zastosowanie jest niemal nieograniczone ze względu na różne ustawienie kół - pod powierzchnią transportową lub z boku oraz możliwości zdejmowania burt, uchylania dyszla, a także doposażanie w różnego rodzaju akcesoria. Przyczepy samochodowe dwuosiowe spełnią wszystkie wymagania nawet przy najcięższym użytkowaniu.


Przyczepy dwuosiowe 750 kg

Przyczepy dwuosiowe do 750 kg mogą być używane przez kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B. Tego typu dwuosiówki są rejestrowane jako przyczepki lekkie, które nie muszą być wyposażone w hamulec najazdowy. W porównaniu do przyczep jednoosiowych oferują większą wytrzymałość ze względu na dodatkową oś. Zwiększa się jednak ich waga własna, przez co całościowa ładowność jest niższa niż w przypadku jednoosiówek. Kolejną zaletą przyczep dwuosiowych o DMC do 750 kg jest brak konieczności przechodzenia przeglądów na stacjach diagnostycznych. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wykonaniu przeglądu w konkretnym terminie. Dwuosiowa przyczepa lekka do 750 kg, to idealne rozwiązanie do domu lub firmy przy założeniu mocnego wykorzystywania jej możliwości.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel