Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wiązki elektryczne do przyczep i lawet

Liczba znalezionych towarów: 29

Wiązki elektryczne do przyczep samochodowych i lawet z 13 lub 7 pinowym złączem oraz wtykami typu bajonet. Instalacje elektryczne do przyczep o różnej długości dla wielu modeli od popularnych producentów.

wiązki elektryczne do przyczepy

Wiązki elektryczne do przyczep lekkich

Wiązki elektryczne do przyczep lekkich posiadają przyłączenia do świateł tylnych obrysowych. Nie są za to wyposażone we wtyczki do świateł obrysowych, które wymagane są w przypadku większych przyczep. W przyczepkach lekkich montowane są odblaski stąd instalacja ta idealnie sprawdzi się do tego typu przyczep. Oferowane w naszym sklepie instalacje elektryczne do przyczep lekkich mają ustalone zakresy długości przyczepy, do której będą pasować. Przy zakupie należy sprawdzić, która wiązka będzie pasować do danej przyczepy lub skonsultować to z naszymi specjalistami na czacie lub przy połączeniu telefonicznym.

Wiązki elektryczne do lawet

Wiązki elektryczne do lawet w przypadku największym modeli mogą mieć nawet osiem metrów długości. Wiązki te wyposażone są w 13 pinowe złącze pozwalające na prawidłowe działanie światła cofania, które jest wymagane w przypadku przyczep posiadających Dopuszczalną Masę Całkowitą powyżej 750 kg. Wiązki do lawet, które sprzedajemy w naszym sklepie są bardzo wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne. Jeśli chcesz mieć pewność, że w trasie nie dojdzie nagle do zwarcia lub awarii instalacji elektrycznej w Twojej lawecie powinieneś wybrać właśnie naszą ofertę.
pixel