Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepki jednoosiowe lekkie

Liczba znalezionych towarów: 9

Przyczepy jednoosiowe lekkie DMC do 750 kg. Przeznaczone do przewozu bagażów, towarów i materiałów. Wysyłamy w dowolne miejsce w Polsce w 24h.

Przyczepy jednoosiowe

Jednoosiowe przyczepy bagażowe

Przyczepa jednoosiowa jest najlepszym rozwiązaniem do większości prywatnych i firmowych zastosowań dzięki dużej ładowności, dobrej zwrotności oraz wytrzymałości. Ponad 600 kg możliwości ładunkowych (DMC do 750 kg) dla Twojego auta przy wymiarach powierzchni transportowej 150x106, 200x106 lub 200x125 znacząco ułatwi transportowanie różnego typu materiałów, towarów, czy narzędzi. Przyczepki oparte o jedną oś sprawdzą się przy takich potrzebach znakomicie. Są bardzo zwrotne i zapewniają bardzo dobre warunki jezdne dzięki nowoczesnej osi AL-KO lub KNOTT opartej o wałki skrętne. Zastosowanie jednej osi sprawia, że przyczepki jednoosiowe należą do najtańszych na rynku. Osie skrętne nowego typu zapewniają komfortowa jazdę z przyczepką bez podskakiwania nawet przy pustej skrzyni. To najlepszy wybór w kategorii cena/jakość polecany dla większości klientów.

Przyczepy jednoosiowe wywrotki

Przyczepy jednoosiowe wywrotki umożliwiają kiprowanie powierzchni transportowej ułatwiając załadunek i wyładunek towaru. Wszystkie oferowane przez nas przyczepy UNITRAILER posiadają dyszel uchylny umożliwiający kiprowanie. Dzięki otwieranej i demontowalnej tylnej burcie wszystkie sypkie materiały takie jak piasek, ziemia lub na przykład gałęzie zsuną się same podczas rozładunku sprawiając, że przebiegnie ekspresowo. Poza samym wychyłem powierzchni transportowej pozwala to również na bardzo wygodne przechowywanie przyczepy. Chowający się niemal na płasko dyszel umożliwia postawienie przyczepki na tylnej burcie obok domu lub w garażu. Uchylony do końca dyszel nie będzie zawadzał i wystarczy tylko nieco ponad 2 metry wysokości pomieszczenia żeby bezpiecznie przechowywać swoją przyczepę. Funkcja ta jest niedostępna w większości tanich przyczep jednoosiowych. Bardzo często używane przyczepki jednoosiowe produkowane przed kilku laty oraz przyczepki z marketu również nie mają takiej funkcjonalności. Warto jest zatem wybrać przyczepkę z naszego sklepu, która wyróżnia się taką możliwością.

Przyczepy jednoosiowe z kiprem

Oferowane przez nas przyczepy jednoosiowe z kiprem produkowane są w Polsce w oparciu o wysokiej jakości podzespoły renomowanych marek. Konstrukcje naszych przyczep są zaprojektowane oraz przetestowane tak, aby wytrzymać nawet bardzo intensywne użytkowanie. Dodatkowa belka wsporcza pod powierzchnią transportową wyróżnia nasze przyczepki zwiększając ich sztywność oraz wytrzymałość. Zabezpieczenie antykorozyjne w postaci ocynkowania elementów metalowych sprawia, że przyczepki są odporne na jazdę oraz przechowywanie w różnych warunkach atmosferycznych przez wiele lat. Jesteśmy pewni jakości, którą oferujemy, dlatego na każdą jednoosiową przyczepkę udzielamy dwóch lat gwarancji. Przyczepy jednoosiowe, dają też dużo niższe koszty eksploatacji. Pojedyncze błotniki oraz para kół oznaczają, że koszty ewentualnych napraw lub wymiany zużytych elementów przyczepki jednoosiowej są dużo niższe niż przyczep z dwiema osiami.
Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel