Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepki samochodowe

Liczba znalezionych towarów: 127

Przyczepki samochodowe z DMC do 750 kg marki UNITRAILER. Bardzo wytrzymałe - idealne do domu, ogrodu lub na działkę. Mocniejsze niż przyczepy marketowe. Dostępne w wielu wersjach wyposażenia: ze stelażem, plandeką, dodatkowymi burtami siatkowymi lub BIS. Modele przyczep o różnej długości przeznaczone do jazdy na zwykłą kategorię B. Zamów na stronie lub przez telefon!

Przyczepki samochodowe

Jaką przyczepę samochodową wybrać?

Należy zastanowić się, jakie potrzeby ma spełniać przyczepa oraz jaką przyczepę jesteś w stanie holować. To jąka przyczepę możesz ciągnąć determinują dwa warunki:Korzystając z powyższych artykułów będziesz w stanie ustalić jaka przyczepa będzie dla Ciebie odpowiednia. Pozostało zastanowić się jakie funkcje będzie spełniać przyczepa samochodowa. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 wskazówek przed i po zakupie przyczepy, które z pewnością ułatwią Ci wybór.


Przyczepka samochodowa z DMC do 750 kg

Przyczepka samochodowa z DMC do 750 kg jest najlepszym sposobem na zwiększenie możliwości transportowych Twojego auta. Za ułamek ceny większego samochodu otrzymujesz bowiem przyczepkę samochodową, którą bezpiecznie przewieziesz dowolne towary lub materiały. Jeśli szukasz przyczepki samochodowej zapewne wiesz już, do czego ją wykorzystasz. W trakcie użytkowania z pewnością znajdziesz dla niej jeszcze więcej zastosowań. Każdy kto choć raz spotkał się z sytuacją, gdy zabrakło mu miejsca w aucie, a musiał coś szybko przewieźć wie jak dobrze jest mieć własną przyczepkę.

Przyczepka samochodowa daje przede wszystkim ogromną niezależność i komfort. Postawiona na tylnej burcie w garażu lub pod domem jest zawsze gotowa do pracy, a przy tym zajmuje bardzo mało miejsca. Kupując przyczepkę samochodową, nabywasz spokój i wygodę podczas większych zakupów np. sprzętu AGD lub RTV, prac w ogrodzie, czy na działce lub wyjazdów w dłuższe trasy. Przyczepka samochodowa już po pierwszym użyciu okaże się dla Ciebie niezastąpionym narzędziem, które ułatwia życie. Bez konieczności ciągłego podpisywania umów w wypożyczalni, obaw o stan techniczny używanego sprzętu, czy konieczności zwracania jej o umówionym czasie. Własna przyczepka ma dużo więcej zalet niż pożyczanie przyczepy z wypożyczalni przyczep lub przyczepy używane o niepewnym stanie technicznym i prawnym.

Przyczepki samochodowe lekkie - idealne do domu i firmy

Przyczepki samochodowe lekkie można ciągać posiadając prawo jazdy kategorii B. Większość aut jest w stanie wykorzystać ich pełny potencjał załadunku, oferując ponad pół tony ładowności. Taka wartość spełnia wymagania większości użytkowników, którzy poszukują przyczepki. Żeby legalnie jeździć z przyczepką, trzeba dostosować wartość DMC do własnego pojazdu. W naszym sklepie oferujemy przyczepki z homologacją przystosowaną do Twojego auta, którą wydajemy całkowicie bezpłatnie.

Przyczepki samochodowe lekkie nie muszą przechodzić corocznych przeglądów technicznych. Po zarejestrowaniu przyczepki możesz poruszać się nią po drogach bez konieczności pamiętania o jakichkolwiek formalnościach. Tak samo jak na każdy inny pojazd dopuszczony do ruchu podróżując z przyczepką musisz posiadać na nią ważne ubezpieczenie OC. Nasza firma dzięki współpracy z firmą ubezpieczeniową Generali oferuje Ci możliwość wykupienia takiego ubezpieczenia przez telefon. Doradcy Generali co roku przypomną Ci o konieczności odnowienia ubezpieczenia, zdejmując z Ciebie ten obowiązek i dając pewność, że nigdy nie narazisz się na nieprzyjemne konsekwencje braku ubezpieczenia.

Przyczepki samochodowe UNITRAILER - wytrzymałość i pewność

Przyczepki samochodowe marki UNITRAILER zaprojektowaliśmy z zachowaniem najwyższych standardów wytrzymałościowych oraz użytkowych. Każda z naszych przyczep bagażowych ma możliwość doposażenia o wiele opcji wyposażenia dodatkowego, które pozwalają na dopasowanie jej pod indywidualne potrzeby. W opcji znajdziesz m.in.: koło podporowe, koło zapasowe, plandekę płaską lub stelaż z pokrowcem.

Przyczepki samochodowe UNITRAILER posiadają otwieraną tylną burtę oraz dodatkową belkę wsporczą pod podłogą, która dodatkowo wzmacnia i usztywnia konstrukcję. Stosujemy w nich najwyższej jakości podzespoły renomowanych niemieckich producentów, które dają gwarancję na wiele lat bezproblemowego użytkowania. Do ich produkcji wykorzystujemy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, czyli osie skrętne zapewniające bardzo dobre warunki jezdne i brak podskakiwania przy jeździe nawet bez jakiegokolwiek ładunku. Plastikowe błotniki oraz ocynk zastosowany na wszystkich elementach stalowych chronią przyczepki przed korozją. Jesteśmy pewni, że nasze przyczepki spełniają najwyższe standardy jakości, dlatego na każdą z nich dajemy 2 lata gwarancji.

Przyczepki wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu pod podany przez Ciebie adres w ciągu 24h od zamówienia. W przesyłce otrzymujesz komplet dokumentów wymaganych do rejestracji przyczepki, a korzystając z naszej współpracy z Generali, możesz również wykupić ubezpieczenie OC. Kupując przyczepkę u nas, możesz więc w ciągu dwóch dni mieć nową przyczepkę nie wychodząc z domu. W każdym momencie możesz też dokupić do niej dodatkowe wyposażenie, które jest cały czas dostępne w naszym sklepie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu przez e-mail, czat lub telefon. Doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią przyczepkę dla Twoich potrzeb!
Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel